Alexa Domovská stránka Google Kompatibilné Smart WIFI Modul Tuya APP Riadenie, Mobilný Telefón, Ovládanie Hlasom Automatizácie WIFI Spínač Časovač Reléové

• Značky: smart irigátor tuya, hodiny tuya smart, tuya smart pcb, led s 8 displej, tuya zigbee lcd displej, tuya smart 433 uzávierky, ohrievače tuya smart

Odoslané do 24 hodín (okrem sviatkov)

Tuya smart Jog Inching Self-locking WIFI Bezdrôtové Smart Home Spínač, Diaľkové Ovládanie s Amazon Alexa

Tento produkt je prepínač bezdrôtovej komunikácie podporuje inching /self-locking režime.Používatelia môžu pridať zariadenie do APLIKÁCIE Smart život, aby na diaľku ovládať pripojené domáce spotrebiče alebo zariadenia.V self-locking režim, zákazníkov môže na diaľku zapnúť/vypnúť pripojené zariadenia okamžite.Keď v inching režim, zákazníkov môže mať dva spôsoby vedenia, ktorý chcete vybrať, a môžete nastaviť inching čas v APP .WIFi ovládanie modelu, nie je potrebné, aby program.Bez ohľadu na to, kde ste, stačí stiahnuť APLIKÁCIU na pripojenie wifi a ovládanie cloud.RF režime , môžete ovládať dosku s RF433 diaľkový ovládač.

Poznámka:

Prosím, uistite sa, že vybrať správny model pred nákupom ,alebo nechajte nám správu pred odoslaním

Funkcie:

Vstupné napätie : DC/AC 7-32V , Micro USB 5V vstup.Max prúd : 220W/10A.WiFi štandard : WiFi 2,4 ghz, b/n/g.Veľkosť : 72 mm*45mm*40 mm.Život Relé Model je viac ako 1,000,00. Predvolené inching Funkciu: Stlačte open relay mobilný telefón, potom odrežte pull-hneď, môžete nastaviť inching čas v APP , má načasovanie-podiel funkciu v rovnakom čase.Self-locking pri stlačte inching a zamykacie tlačidlo s ohľadom na.Stlačte open relay na pull-na, stlačte close relé odrezať.

Poznamenať :

Máte správne wif heslo.Váš inteligentný telefón alebo tablet, musí mať prístup na APP store alebo google play.Je váš smerovač MAC-otvorte.Váš inteligentný telefón alebo tablet má pripojený na 2,4 g wifi internet.Predvolené inching čase 0,5 s , môžete nastaviť inching čase od 1s do 3600s v APP ( inteligentný život / tuya smart).

Zahŕňajú:

wifi modul (Zahŕňa shell) manuál

433MHz RÁDIOFREKVENČNÉ Diaľkové Ovládanie:

Poznámka: diaľkové ovládanie neobsahuje batérie Vysielací frekvencia: 433MHz Kódovanie: Učenie kód Prenosová vzdialenosť : 10-100M (poli) Veľkosť: cca 101*40*15 mm

• Kompatibilita - Všetky Kompatibilné
  • APLIKÁCIA - Inteligentný Život / Tuya Smart