Luxusné Kabelky Ženy Tašky Dizajnér Lady Skutočné Cowhide Kožené Nákupní Taška Bežné Tote Ženy Citrónovo Žltá Taška Cez Rameno

• Značky: peňaženka návrhár luxusných, macys dizajnér tašky, jooz dizajnér tašky, autor tašky luxusné červené, autor tašky ysl, autor tašky umenie, punk dizajnér luxusná taška, autor tašky chlapcov, fandi dizajnér tašky, luxusné dizajnér sedacie súpravy

Kategória: Dámske Tašky

luxusné kabelky ženy tašky dizajnér Lady Skutočné Cowhide Kožené Nákupní Taška Bežné Tote Ženy Citrónovo Žltá Taška cez Rameno

Názov:

Ženy Kabelka Bežné Tote Ženy Luxusné Jednoduché Módna Taška Cez Rameno Lady Skutočné Cowhide Kožené Ramenný Nákupní Taška

Znaky:

Jemné Textílie, Ľahkosť, Vysoká Kapacita, Mäkké, vodotesné, odolné voči opotrebovaniu

Materiál:

Pravá Koža, prvá vrstva z cowhide kože

Multi-účel tote

Bez ohľadu na módne zmeny, ako populárne prvky zmeniť, že nemôžem prestať lásku tote tašky.To interpretuje kvality móda a tradícia.Veľkú Kapacitu, aby zaťaženie dole kozmetika, mobilné telefóny, peňaženky, vaše obľúbené knihy, multi-účel, na nákupy, pracovať alebo cestovať .

Len dobré materiály môžu produkovať dobré taška

My si vynikajúce pravej kože, prvá vrstva cowhide kožené robiť vrecka, ktoré je mäkké , pružné a textúru.

Život môže byť veľmi poetické!

Pohodlný život, svetlo umenie jednoduchý, čerstvé, je najkrajšie dolnom riadku život.

Život môže byť tak bežné, alebo tak formálne!

Najlepšie držanie je kamarátstvo.Jednoduchý a nie je vymyslené, len aby sa s vami na dlhší čas.

Nové prírastky

Podobné položky:

Platby:

Prijať Úschovy a bankový prevod.

Zásielky:

Všetky objednané položky, bude odoslaná na dodaciu adresu (prosím overte svoju adresu pred potvrdením objednávky) do 3 dní po obdržaní platby.Našich prepravných partnerov patrí Čína Príspevok Air Mail, EMS, UPS, DHL, Fedex, TNT, atď.Prosím, vyberte si jednu z prepravných služieb, ktoré chcete.

Záruka:

Sme radi, že môžeme nahradiť chybný tovar.

Vrátenie Peňazí:

ak žiadne položky nájdené byť chybný, ste viac než vítaní, kontaktujte nás na vrátenie peňazí do 7 dní od nákladu dodávky.Keďže hodnota oblečenie zvyčajne nie je dosť vysoké v porovnaní s prepravné náklady, ocenili by sme, keby ste mohli odfotiť, chybné položky a môžeme priamo kompenzovať isté položky na vašej ďalšej objednávke.

Spätná väzba:

som.Spoliehame na naše Sos povesť a spokojnosť zákazníka uspieť.Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité, prosím, zanechajte nám dobrú spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi oblečenie a zákaznícky servis.ii.Staráme sa o našich vážených zákazníkov, v prípade akýchkoľvek neuspokojivé, prosím, láskavo kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne pripomienky a dávajú nám možnosť vyriešiť problémy.Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

• Tvrdosť - Mäkké
  • Dekorácie - Žiadne