Doprava zadarmo twin plný queen size deti cartoon motýľ výšivky volánikmi princezná ružová posteľ pre deti dievča posteľná bielizeň nastaviť

• Značky: vinyl posteľná bielizeň ružová, groot perinu nastaviť, withe prehrabať posteľná bielizeň, ružová prehrabať posteľná bielizeň kráľovná, sestra posteľná bielizeň ružová, posteľná bielizeň deti rustikálny, posteľná bielizeň nastaviť bavlna deň, prehrabať rúcha ružová kvetinová, posteľná bielizeň nastaviť adul deti, princezná elena posteľná bielizeň

Kategória: Posteľná bielizeň

Set obsahuje:

Twin Veľkosť: 3 kusy posteľná bielizeň nastaviť obsahovať: 1 kus deka kryt +1ks plochý plech + 1 ks obliečky na vankúš

Full/Queen Size: 4 kusy posteľná bielizeň nastaviť obsahovať: 1 kus deka kryt +1ks Plochý plech + 2 ks obliečok

(Tento súbor nezahŕňa cumlík)

Twin veľkosť

deka kryt 150x200cm

plochý list 200x230cm

vankúš 48x73cm*1

Full/Kráľovná veľkosť

deka kryt 200x230cm

plochý list 230x250cm

vankúš 48x73cm*2

Umývanie:

stroj umývateľný - Žiadne suché čistenie - Použitie mydla - No bleach - Chladné železo, ak sa vyžaduje.

Prvé umývanie môže zvyčajne vyblednutiu farby nastavené v prijateľným spôsobom.Z tohto dôvodu, keď si umyť súbor pre prvý čas, ktorý, nemiešajte s inými textilné položky vo vašom práčka.

Package:

jedna sada v jednoduchých Poly Taška

POZNÁMKA :Po zaplatení,takže správu a povedzte nám, číslo produktu,alebo pošleme náhodne.Vďaka!

Pretože Krajina je iný z beding nastaviť veľkosť, prosím, uistite sa, že veľkosť je vhodná pre vaše posteľ alebo nie, podľa môjho popísať meranie najprv urobiť poriadok.

Priložené obrázky sú dodávané výrobcom pre demonštračné účely.Vzhľadom k rozdielu farebný efekt medzi vaše digitálne zariadenia a reálnom svete, skutočnú hĺbku farieb produktu sa môže mierne líšiť od toho, čo na obrázku vyššie.

Keď dostanete balík, by ste mali dať cumlík do tešiteľ/obliečky, eash na umývanie a chrániť svoj cumlík, aby dlho, a môžete tiež dať svoj vlastný tešiteľ/prikrývka/ deka do tešiteľ kryt.

Máme wholesaleprice pre hromadné nákupy, pls neváhajte a dajte mi vedieť, ak budete potrebovať.

Technológie:Pokročilá technológia tlače a farbenie.Neobsahuje žiadne chemické zloženie, účinne zabraňujú chov baktérií.

• Číslo Modelu - Twin/Full/Kráľovná
  • Vzor Typ - karikatúra
  • Textílie Počítať - 40
  • Použitie - Domov