Rozpusteného Kyslíka Meter Optický Analyzátor Kyslíka Meter Pre Pitnej Vody Vybavenie Čína Factory

Pravidelné cenu €900.36
  • Značky: macbook air nabíjačky, korálkové záclony, black benzín palivové hadice auto

Kategória: Nástroje

Prosím, kontaktujte ma pre viac informácií: Mobil: 86+15674995466 Whatsapp / Wechat: +86-15674995466 Popis Produktu Merací princíp : kyslíkové molekuly šíril cez membrány sú znížené na hydroxid ióny (OH-) na katóde.Oxidovaného striebra je na ióny striebra (Ag+) v anóda (toto tvorí striebro halogenide vrstva).O aktuálnej tokov v dôsledku elektrón dar na katóde a elektrón prijatie na anódu.Podľa konštantnej podmienky, tento tok je úmerná obsahu kyslíka média.Tento prúd je prevedený v vysielača a uvedenú na displeji ako koncentrácia kyslíka v mg/l µg/l, alebo Vol%, ako sýtosť index v % SAT alebo ako čiastočný tlak kyslíka v hPa.

Technické Vlastnosti:

Meranie premenných, Rozpustený kyslík, nasýtenie, čiastočný tlak kyslíka rozsah Merania 0 - 20mg/L,0 - 200%,0 - 400hPa Rozlíšenie 0.01 mg/L,o 0,1%,Presnosť 1hPa ±1.5%FS Opakovanie ±0.5%FS meranie Teploty typu NTC 10K/PT1000 Auto/manual H Merací rozsah -10 - 60℃ Rozlíšenie: 0.1℃ Oprava presnosť: ±0.5℃ typ Výstupu 4 - 20mA súčasný prenos výstup Max.odpor slučky 750Ω Presnosť 0.1%FS typ Výstupu RS485 digitálny signál výstupný Komunikačný protokol Štandard MODBUS-RTU (prispôsobiteľný) Napájanie AC220V±10%,50 hz/60 hz (voliteľné 24 V±10%) Alarm relé AC250V、3A metódy Inštalácie: A. Rozpusteného kyslíka vysielač Otvorte 92.5 * 92.5 (mm) inštalačný otvor na nástroj skrinku alebo inštalácia panelu (rozmer je 100*100*150mm).Vložiť prístroj do inštalačný otvor a západku na motýľ spona, ako je uvedené nižšie.

B. Rozpusteného kyslíka senzor Rozpusteného Kyslíka Senzor Rozpusteného Kyslíka Senzor (Non-vymeniteľné membrány hlavu) (Vymeniteľná membrány hlavy) Nástroj schéma: schéma zapojenia DO+: Rozpustený kyslík elektródy anóda DGND: Rozpustený kyslík elektródy tienený, drôt DO-: Rozpustený kyslík anóda katóda TEMPA: teplota offset terminálu, NTC10K a PT1000 A TEMPB: teplota offset terminál B, NTC10K B a PT1000 B TEMPC: teplota offset terminál C, teploty PT1000 tri-wire systém a PT1000 dva-wire systém je potrebné skratuje s TEMPB, NTC10K nie je potrebné, ak sa chcete spojiť s TEMPC.RS485 (A+): komunikačné rozhranie RS485 A+ RS485(B-): komunikačné rozhranie RS485 BI(+): 4-20mA výstup port + I(-): 4-20mA výstup port - HO: vysoká poplachu normal open relay HC: vysoká poplachu normal close relé COM: spoločné port LO: nízka poplachu normal open relay LC: nízka poplachu normal close relé COM: spoločné port 220V L: AC220V fire wire NC: null 220V N: AC220V nula wireLO: nízky alarm normálne otvoriť relé LC: nízky alarm COM: spoločné Súvisiace Produkty Balenie&Poštovné robíme vývozné a dovozné pre viac ako 8 rokov, takže máme eatalished dobré vzťahy s toľkými vyjadruje,špeditéri,a prepravné spoločnosti.Zároveň sme pomocou drevených prípade pack elektromagnetický prietokomer ak norminal väčší ako DN220mm.Whtever chcete použiť DHL,FEDEX, TNT,LETECKEJ prepravy ALEBO námornej NÁKLADNEJ prepravy, môžeme získať lacnejšie jednotková cena pre vás.A sľubujeme, že na balenie výrobkov vážne zabezpečiť, tam bude žiadne poškodenie, keď dorazí na vaše dvere.Predstavenie spoločnosti FAQ OTÁZKA:Ako dlho sa môžete dostať naša odpoveď?

Odpoveď: My vás budeme kontaktovať hneď ako to bude možné, najneskôr však do 12 hodín.

Otázka: Čo certifikáty robiť máme ?

Odpoveď:Sme certifikácie ISO,CE a SGS atď.,mohli by sme ich poslať k vám e-mailom.

Otázka:Ako je cena?

A:Ako sme presvedčení, že kvalita je najdôležitejšie,budeme poskytovať najlepšie kvalita s primeranou cenou.

Otázka:Mohli by ste poskytnúť mi najkratšia doba?

Odpoveď:Máme zásob pre štandardné modely.Povedzte mi, prosím, vaše presné požiadavky, my vám pošleme, ako už vieme.

Otázka: Ako rýchlo môže zabezpečíme pre vašu výrobu?

A: Keď sa dostane svoj produkt potvrdenie a obdržaní vašej platby, zabezpečíme výrobu okamžite.

Otázka:V akej oblasti dajú sa vaše výrobky používať?

Odpoveď:Teren ultrazvukové prietokomery a ultrazvukové vodomery sú všeobecne uplatniteľné na dodávku vody a odvádzanie vody,priemyselných procesov

kontroly,kanalizácie a čistiarne odpadových vôd liečby,poľnohospodárske zavlažovanie,atď.

Q: ste obchodnej spoločnosti alebo výrobcu ?

A: Sme továreň.

Otázka: Ako dlho je váš čas doručenia?

Odpoveď: vo Všeobecnosti je 7 až 15 dní , je podľa množstva a vaše požiadavky.

Otázka: môžete poskytnúť vzorky ?je to zadarmo, alebo extra ?

Odpoveď: Áno, mohli by sme ponúknuť vzorky, ale nie bez poplatku.

• Meranie premenných - Rozpusteného kyslíka, Sýtosť, čiastočný tlak kyslíka
  • Presnosť - ±1.5%FS
  • Komunikačný protokol - Štandardné MODBUS-RTU (prispôsobiteľný)
  • Max.odpor slučky - 750Ω