Krásne Cloud Jeden Prívesok Lampa Deti Spálňa Osvetlenie Reštaurácia Cloud Prívesok Svetlo závesné lampy

• Značky: poľský fialová lampa, prevádzka fialová, fialový kremeň lampa, fialová lampa toyota, fialová, tyrkysová lampa, fialová lampa rybolov, lampa purpurové lesklé, fialová lampa vynil, izba fialová lampa, bublina fialová lampa

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

Popis Produktu

Krásne Cloud jeden prívesok lampa deti spálňa osvetlenie reštaurácia cloud prívesok svetlo

1.2019 nové dorazí železa 1 hlavová trubka svetlá kuchyňa prívesok svetlo ;

2.E27 svetlá domáce dekorácie nezávislá svetlo ;

3.Vysoko kvalitnej ocele retro luster svetlá.Produkt Špecifikácia názov Položky lovelyt cloud tvar prívesok svetlo Model 8001-1 domov osvetlenie prívesok svetlo luster Materiál, Železo Produkt veľkosť 40*20 cm Farba biela/ čierna N.W. 2kgs veľkosť Balenia 46*31*16 cm Svetelný zdroj E27*1 Ks/Ctn 1pcs/ctn QTY 500pcs/20GP,1000pcs/40HQ Mix položka je prijateľné Fotografie Produktov Balenie podrobnosti Našej Spoločnosti

Majster Living je hlavným produktom je Svietidiel & home nábytku, výrobu a predaj Severnej európy návrhári výrobkov.Zamerali sme sa na oblasť na 10 rokov, professtional a superior.Kontakt Foshan Master obývacia Co.ltd

Pridať : Č. 30,Dongkang road,daliang mesto,Shunde Okres,Foshan,Guangdong,Čína

Stránka:

Tel:86-757-22613358

Fax:86-757-22613358

Kristy Lam

Whatsapp & Mobile: +8613266305978

Skype: linglingkristy

Wechat: 369874214

E-mail: sale9 na zwmaster.com FAQ

1.Ako sa o LCL objednávky a FCL objednávky?

LCL znamená, že množstvo množstvo, aby nemôže dosiahnuť plnú 20 stôp kontajner.Poradie termín EX-works (EXW), predávajúci je práve poskytovať produkty ako poradie, ale žiadnu zodpovednosť za akékoľvek iné procesy obchodovania.

2.Môžem rokovať Ceny?

Áno, môžeme považovať zľavy pre viac kontajner zaťaženie zmiešaný tovar alebo hromadné objednávky jednotlivých produktov.Prosím, kontaktujte naše predajné a získať katalóg pre váš odkaz.

3.Aká je vaša minimálna objednávka požiadavka?

Sme naznačili MIN pre každú položku v cenníku.Ale tiež sme schopní prijať vzorky a LCL objednávky.Ak množstvo jednotlivé položky nemôže dosiahnuť MIN, cena by mala byť vzorka cenu.

4.Čo o platbu?

Akceptujeme T/T ,Western Union, ÚSCHOVY a Paypal, platobné podmienky.

5.Ako dlho bude trvať na vykonanie mojej objednávky?

Závisí to od veľkosti a zložitosti zákazky.Prosím, dajte nám vedieť, množstvo a kód položky, tak, že môžeme radiť a plán výroby.

6.Máte výrobkov na sklade?

Nemáme všetky položky na sklade.Ak existuje akékoľvek sklade, vás budeme informovať s podrobnosti v odpovedi z vášho dopytu.

7.Koľko bude prepravné poplatky byť?

To bude závisieť od veľkosti vašej zásielky a spôsob prepravy.Keď sa zaujímal o prepravné náklady, dúfame, že sa vám, dajte nám vedieť, podrobné informácie, ako sú kódy a množstvo, obľúbený spôsob prepravy, (letecky alebo po mori,) a cieľa prístave alebo na letisku.

Budeme vďačný za to, že môžete čakať, kým sekúnd, prepravné náklady, ako sme vypočítať prepravné náklady, ktoré na základe poskytnutých informácií.

Príbuzné Produkty

• Napätie - 12V