Robotické rameno encoder 40 mm, diery absolute encoder uhol senzor Optické gray kód senzor vysoká kvalita nízka cena

Pravidelné cenu €1 115.73 €1 059.94
  • Značky: absolútne volejbal, meď absolútne, doména absolútne kalkulačka, absolútne abs, dyson v11 absolútne, slnečné okuliare absolútne, absolútne reproduktor, absolútne plastov, absolútne šperky, absolútne pokemon

Kategória: Nástroje

Popis produktu 40 mm, diery absolute encoder 20bit uhol senzor Optické gray kód senzor Potvrdiť Hlavné Paramters: OD

108 mm DO 36 mm/44 mm/50 mm Prevádzkové Napätie

DC5V/8-26V

Rozhranie RS485、RS422、RS232、MÔŽE Rozlíšenie 10-18bit Výstup kód

Binárny kód /Gray kód 1. Certifikácia: CE & ISO9001 & RoHS. 2.Funkcia: robustné a odolné, jednoduchá inštalácia, voliteľné rôznych výstupný režim, atď. 3.Výrobca: kontrola kvality, lepšie dodávky, kontroly a lepšie riadenie nákladov.Univerzálny,kompaktný a flecible incremetal af.

*Optické snímacie technológie prijaté, aby sa zabezpečila vysoká presnosť *Vysoká presnosť ťažkých ložiská pre dlhú životnosť. *Frekvenčná odozva až 400kHZ *Univerzálna montáž rozmery *Vysoká rozlíšenie až 180000 linky na vyžiadanie

Môže byť použitý vo všetkých aplikáciách

Výťah,textilné stroje,CNC obrábacie stroje,Baliace stroje,Dopravné priemysel Veľkosť Informácie Vonkajší Priemer 108 mm Hriadeľ s Priemerom 36 mm/44 mm/50 mm Zabil Rýchlosť 6000r/min Hriadeľ Zaťaženie ≤10N Prevádzková Teplota -20 °C(-40 °C)- +85°C-Trieda Ochrany IP54 Ukončenie Strane Vstupu Kábla napájacieho Napätia DC5V/8V-26V/12V-30V/12V Výstup Modelu RS485、RS422、RS232、MÔŽE

Frekvenčný rozsah 0-100kHz Súčasná Požiadavka ≤60mA Rozlíšenie 10-18bit Index Dĺžka 1T Výstup Fázy A,B,Z/A,-A,B-B,Z, a-Z, Príbuzné Produkty Viac informácií kontaktujte ma kedykoľvek.WeChat:86180 4314 1672

Riadenia kvality a Kontroly Ako významný zariadenie riadiaceho systému ,SANSHENG má viac ako 20 série a viac ako 100 druhov vysokej qualityproducts:incrementalphotoelectric encoder, magnetoelectric čiastkových encoder, fotoelektrické absolute encoder, magnetoelectric absoluteencoder atď.Výrobky sú široko používané v motorových, CNC stroj, balenie a potlač textílií, veternej energie, letecký priemysel, gramofónu,servo riadenie, rozdelené kruhu, automatedassembly linka,turrettoolsandsomeindustrialautomation kontroly poľa.S pokročilé výrobné zariadenia a vynikajúce produkčnom prostredí, SANSHENG dosiahli vysokú kvalitu výroby.Dve novo vyvinutý automatizované montážne linky bude lepšie zabezpečenie kvality výrobkov, zlepšenie výrobných kapacít.Technológia mal zaplnila prázdne domácich encoder priemyslu, ktoré bude uvedené do prevádzky na konci roku 2018. Výstava Zobraziť INTEX INTEXExpo je najväčší veľtrh špeciálne stravovanie na stenu a strop priemysel predstaví najnovšie a najlepšie produkty, služby a riešenia s cieľom pomôcť priemyslu darí.Všetky segmenty trhu sú zastúpené: sadrokartónu, podhľadov a akustika, laty a kovové rámovanie, omietky, EIFS, izolácie, softvér a oveľa viac.

Výstava čas: Janary,dva roky

Miesto: Bangalore, India

Intermach asean (Thajsko) medzinárodné priemyselné stroje výstava (INTERMACH) sa koná každoročne UBM bowen výstavná spoločnosť, svet-slávny uvedené výstava spoločnosti, a bol držaný 34 rokov.Výstava je najväčšou a najviac autoritatívne odborná výstava priemyselných strojov a spracovanie kovov stroje v juhovýchodnej Ázii.Výstava čas: Každý Môže

Miesto: Bangkok,Thajsko

Predstavenie spoločnosti JILIN SANSHENG Technology CO., S.R.O.Je high-tech podniky, zameranie na Výskum a Vývoj, výroba a predaj priemyselných encoder.Spoločnosť prísne implementovať ISO 9001:2000 systém manažérstva kvality a CE certifikácia, je špičkovej technológie, najviac kompletný odrody, najviac nákladovo-efektívne domáce encoder výrobcov . Rozsahu spoločnosť: Existujú 50 ľudí v našej spoločnosti, 3 optický inžinierov, 42 pracovníkov a 6 obchodných tímov. Založení čas: 13-rok odbornej praxe v oblasti výroby optických enkodér od roku 2006. Mainproducts: Absoluteencoder,prírastkové encoder,ťahanie drôtu snímač, atď. Superiorproducts :vonkajší priemer:50mm,58mm,94mm,108 mm,165mm 206mm absolute encoder Vysokú presnosť: 8-24bit normálne.

Naše Ciele FAQ 1.Q: ste výrobné alebo obchodné spoločnosti?

A: Sme továreň, na druhej strane môžeme poskytnúť obchodné služby.

2.Otázka:Aká je doba dodania?

Odpoveď: Zvyčajne dodacia lehota je týždeň.

3.Otázka:Ktoré položka platby môžete accpect?

Odpoveď:Môžeme accpect druhy platobných položiek,T/T, L/C, Alipay, Paypal a tak ďalej.

4. Otázka:Ako sa o kontrolu kvality?

Odpoveď: Máme najviac rozšírené testovanie zariadení

E. g.1> svetlo rúry

2> Vysoká a nízka teplota zisťovanie box

5. Otázka:máte akékoľvek služby?

A. 18 mesiacov záruka:Bezplatnú výmenu chybných prodcuts do 18 mesiacov.

B. Otázky o encoder bude zodpovedaná v priebehu 24 hodín.

C. ORIGINÁLNEHO riešenia budú ponúkané splniť všetky vaše požiadavky.

Semi-Automatické Vyfukovanie PET Fliaš Stroj Fliaš Stroj na Výrobu Fliaš Stroj na Tvarovanie PET Fliaš Stroj na Výrobu je vhodný na výrobu PET plastové nádoby a fľaše, vo všetkých tvaroch.

• Vonkajší priemer - 108 mm
  • Rozhranie - RS485/RS422/SSI