LMG6911RPBC Kvality test video môže byť poskytnutá,1 rok záruka, skladových zásob

• Značky: 433 mhz vysielač a prijímač rádiových vĺn, diaľkové 433mhz funry, 433mhz diaľkové controler, 433mhz diaľkové camry, diaľkové 433mhz uzávierky, diaľkové 433mhz lampa, 433mhz diaľkové toyota, 433mhz motorové ovládanie, diaľkové 433mhz biela, 433mhz riadenia letu

Kategória: Domov Elektronického Príslušenstva

Musíme, aby ste spokojný Č. 1: Informácie O Platbe Akceptujeme Escrow služby.Č.2: O Colné A Manipulačné Poplatky: Pre všetkých zákazníkov, objednávok, nemáme starosti odovzdanie poplatok, aj 1pcs časť.Keď častí dostaviť sa na miestneho zvyku, ak diely boli účtuje clo, sme nie je zodpovedná za akékoľvek clá a dovozné dane.Č.3: Abount Lodné Informácie: Budeme loď z vašich položiek do 1-5 pracovných dní po úhrade sa vymaže.Štandardná doprava použitím medzinárodných Letecky,Položky loď z Číny a trvá 7-14 pracovných dní (2-3 týždne) na prijatie pre väčšinu oblastí.Ak nechcete prijímať položky do 30 pracovných dní (5 týždňov), prosím, kontaktujte nás pre prípad vyšetrovať.(Brazília.Taliansko. 5~8 týždňov) Č. 4: O Ohlasy: Naším cieľom je dosiahnuť 5 hviezdičiek hodnotenie pre každú transakciu.prosím urýchlene opustiť žiadne negatívne ohlasy!!!.Ak máte akékoľvek otázky, prosím KONTAKTUJTE NÁS pred odchodom negatívnu spätnú väzbu, odpovieme do 24 hodín.

• Kanál - 1
  • Podpora APLIKÁCIÍ - No