TRIOO Pol Rám Okuliare dioptrické Mužov Transparentné, Jasné Muž Optické Okuliare Krátkozrakosť Nearsighted Lnes Mínus Okuliare

• Značky: batoh dieťa, noriek riasy, airbods pro prípade srt

Cena obsahuje šošovky.

Prosím ponúknuť vaše okuliare predpis v náš formulár alebo pošlite váš pôvodný predpis k nám.OD(PRAVÝM OKOM) SPH ; CYL OS OS(ĽAVÉ OKO) SPH ; CYL OSI PD Explaination: 1. O. D. = Pravé Oko O. S. = Ľavé Oko 2.SPH= Sfére=Guľovité, je sila vašej predpis, nesie znak "+" alebo "-", "+"sa vzťahuje na prezieravosť a presbyopia, "-"sa vzťahuje na krátkozrakosť.Ak "PL" alebo "Plano" je uvedené v mieste SPH na váš recept, prosím zadajte 0.00 za túto možnosť. 2.CYL= Valec= Valcovité, je dioptrie stupňa astigmatizmu.Toto číslo má tiež "+" alebo "-" znamenia.Ak "DS"alebo "SPH" alebo "guľovité" alebo "PL" je uvedené v mieste CYL, znamená to, že nemáte žiadne astigmatizmus 0.00, je možnosť si musí vybrať. 3. OS je číslo medzi 0 a 180 stupňov, a znamená to, že orientácie astigmatizmus.Nie je znamenie pred toto číslo.

4. P. D. vzdialenosť = Pupillary Distance

1.5 Index Lomu

* CR-39

* Odolnosť Proti Poškriabaniu

* Anti-Glare

-Odporúča sa na mierne, jedno videnie precriptions.Rannging od 0 do +/-6

-Pre viac odolný voči nárazom objektív, zvážte polykarbonátu.

-Pre silné prescripton zvážiť tenšie objektív možnosti

1.6 Index Lomu *Scracth Odolnosť *Anti-Glare *UV Block *Tenké&Ľahký -odporúčame pre mierne až stredne receptov.Rannging od 0 do -10 0 až +6 . -30% tenšia ako Plastové CR-39 šošovky-odolný proti Nárazu: dobré pre šport, outdoor aktivity a detí šošovky-Ak budete mať silný predpis, zvážte Vysoký Index šošovky pre tenšie, atraktívnejší vzhľad 1.67 Index Lomu *Scracth Odolnosť *Anti-Glare *UV Block *Multi K+ (Vodotesné) *Ultra Tenké&Ľahký -Odporúčané pre prezieravého a silnejšie receptov.Rannging od 0 do -12 a 0 do +6 . -45% tenšia ako Plastové CR-39 šošovky

• Príležitosti - Čítanie, Hranie Počítačových&iPhone, Práca
  • Predpis objektív - 1.5, 1.6, 1.67