9" Android10 autoradio pre audi A4 2002-2008 s 1GRAM 16ROM 4 core CPU 1280x 720 IPS displej volant ovládanie zozadu

Pravidelné cenu €222.53
  • Značky: audi a4 8k gps android, audi a4 b7 android rádio, biostar doske procesora, arsylid cpu chladič, helseye cpu chladič, audi a4 anténa, audi a4 b6 bosion android, reobas cpu chladič, msy cpu chladič, 2002 audi a4 android rádio

Kategória: Auto Inteligentný Systém

Model auta, montáž : pre Audi A4 2002-2008

V záujme toho, aby sa uistili, že naše zariadenie pre svoje vozidlo .Pls zanechať správu, a povedzte nám svoje auto informačný panel fotografie , auto rok, auto profil ...

Vrátenie A Opravy

Všetky položky sú úplne nové priamo z továrne.V prípade, že sa kupujúci dostane chybnej položky po Prvé,je kupujúci POVINNÝ poskytnúť jasné fotografie,jasné, video alebo iné dôkazy, aby predávajúci po Druhé ,kontaktujte nás prosím do 30 dní po prihlásení prijatí.Do 30 dní. po prihlásení prijatí, Ak sa problémy s kvalitou a nemôžeme vyriešiť problém on-line,Budeme vrátenie peňazí, alebo ho nahradiť a budeme platiť za poštovné.Ak NIE sú problémy s kvalitou, je na zodpovednosti zákazníka zaplatiť poštovné návrate.Návrat po 30 dní. a do 1 roka od dátumu zakúpenia môžu byť opravené, slobodne a To je na zodpovednosti zákazníka zaplatiť za návrat poštovné a loď položku späť k nám.Záruka sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené nesprávnou inštaláciou, nehody, nesprávneho používania, nesprávneho zapojenia, a nesprávne napätie prevádzkové jednotky proti pokynov v používateľskej príručke.

Poštovné a colná deklarácia

1.Po platby, bude odoslaný z Čínskeho sklade do 3 pracovných dní a bude posunutý v špeciálnych okolností, ale musí byť dodaný v rámci Skola-trstene.sk čas alebo rokovať s kupujúcim určiť čas doručenia (Čína pracovných hodín) 2.Vaša objednávka je zadarmo, ale nezahŕňa clo.Sadzby sú hradené kupujúcim. 3.Kupujúci je zodpovedný za colné odbavenie a pomôžeme vám poskytnú podklady potrebné pre colné odbavenie. 4.Ak je adresa uvedená kupujúcim patrí do vzdialenej oblasti DHL, budete musieť zaplatiť vzdialený poplatok, alebo poskytujú novú adresu, ktorá nie je vo vzdialenej oblasti, pomáhame skontrolujte. 5. Uveďte vaše celé adresa doručenia, telefónne číslo a psč na Skola-trstene.sk.Poštovné Brazília/Argentína, prosím, povedzte nám svoje daňové identifikačné číslo(CNPJ Č.alebo CPF Č.). 6.Sledovacie číslo bude e-mailom na vás, akonáhle sme odoslali objednávku.Ak existuje akékoľvek omeškania, môže to byť spôsobené tým, zlé počasie alebo vlastné inšpekcie.Ak stále nie je možné prijímať položky, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

• Video Formát - Podpora 1080P HD Video
  • Digital Media Format - JPEG, WMA, DVD-R/RW, CD, Mp3, Mp4, DVD-RAM, Video CD
  • Napätie - 12V
  • Operačný Systém - Android OS 10.0