2 Dokovacej Stanice Držiteľ Organizátor A 6 Flexibilné Hadice Brush Tool Kit,pre Dyson V7 V8, V10 V11 SV10 SV11 Vysávač

• Značky: dyson v11 zmes, dyson v11 elektroinštalácie, dyson v11 hriadeľa, dyson batérie sv11, dyson sv11 adaptér, dyson v11 doska, dyson v11 handričkou, dyson v11 vedierko, dyson v11 kolísky, príslušenstvo dyson sv11

[ŠIROKÚ KOMPATIBILITU]: Pripojenie Flexibilné Hadice Auta a All-in-one Príslušenstvo Držiteľ Nastaviť Kompatibilný s Dyson V7 V8, V10 V11 Absolútne bez kábla, V7 Zvierat Spúšť Motorhead Auto+Loď, V10 Zvierat Motorhead Kefa, Príslušenstvo.

[ŠIROKÉ UPLATNENIE]: Kvalitné príslušenstvo pre vysávače.Ideálny pre čistenie autosedačky, schody, nábytok, sedacie súpravy, tkaniny, schodov, políc, prístroje, zásuvky, skrine, pavučiny, rohy, atď

[EFEKTÍVNE ČISTENIE]: Môžete priamo pripojiť k Dyson V7 V8, V10 V11 vákuum, žiadne ďalšie adaptér potrebné.Každý štetec vybavuje s quick-release tlačidlo.Šetrite svoj čas na čistenie a aby váš domov sa viac pohodlné, aby sa vaše vysávače v špičkovej kondícii.

[DRŽITEĽ DIZAJN]: Naše Príslušenstvo Namontujte Držiak má veľkú únosnosť a umožňujú to nebude pád,ktorý môže chrániť vaše pripútanosti.10 Skladovanie adaptéry kapacitu, môže storge všetky dyson príslušenstvo uistite sa, že nie viac chaotický a zároveň chráni dyson V7 V8, V10 V11 prílohy.Môžete jednoducho pripojiť ho do nabíjacej stanice, alebo by ste mohli zaskrutkujte ju na stenu pomocou skrutiek prichádza v balení.

Farba:Ako je znázornené

Materiál:plast

Obsah Balenia:

1 x predlžovačka prílohu pre Dyson V7 V8, V10

1 x Soft náradie štetec pre Dyson V7 V8, V10

1 x Zmes Nástroj pre Dyson V8 Série

1 X Matrac nástroj pre Dyson V7 V8, V10 V11

1 x Tvrdohlavý kefa na Dyson V7 V8, V10 V11

1 x Štrbinovou nástroj pre Dyson V7 V8, V10 V11

2 x Mount Držiak pre Dyson(na ľavej strane a pravej strane)(s Montážne Príslušenstvo)

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.