SMALUCK AHD 7" IPS Dva-Rozdelená Obrazovka Zozadu Auta Monitor Nepremokavé IČ 960P AHD Auto Fotoaparát SD Kartu Nahrávanie Videa

• Značky: tričko fania záznamov, cti záznamy tričko, tričko warp records, skladovanie tašky záznamov, tričko záznamy wb, pozitívne záznamy tričko, prestíž záznamy tričko, fikcia záznamy tričko, irs záznamy tričko, tričko záznamy cbs

Kategória: Auto Video Dohľad

AHD 7inch IPS Auto Monitor Zadné View Monitor

Tu je AHD 7inch Obrazovke monitor s rozlíšením 1024 x 600 , s držiakom inštalácie.Brať s dvoma 4-PIN video vstup, môžete pracovať s AHD Spätné Kamery a AHD kamery .To môže zobraziť dve kamery, obraz v rovnakom čase!!

SD slot, max podpora 128 GB SD kartu, video nahrávanie, 7 palcov široký uhol pohľadu 16:9 režim zobrazenia, Nastaviteľný jas obrazu / farba / kontrast, 2 x 4PIN video vstup, môžu zobraziť dve kamery, obraz v rovnakom čase , Držiak inštalácie, Auto podklad backsight funkcia, automatický obrázok, prepnite na pravej alebo ľavej, Video signálu zmizne, displej modrý displej, Max podpora 960P AHD Fotoaparátu.

Fotoaparát:

pre Nákladné automobily/ Karavany/ Autobusy/ Karavan/ Kôň prípojného vozidla

Kompletné riešenie sa zaoberá obe energie a singal prenosu.Žiadny napájací kábel je potrebné na pripojenie fotoaparátu.

Na AHD obrazový senzor výstupy digitálne signály, že má lepší obraz je prehľadnosť, s jeho 18 jednotlivých Infračervené (IR) LED, ukazuje sa, jasné obrázky pri slabom osvetlení najmä v noci okolností.Tento ťažkých AHD fotoaparát je ťažké kovy prípadoch, vode a blatu dôkaz.Môže trvať dlhšie, bez ohrevu, takže môžete ukázať jasný výhľad na všetkých čias.

960P AHD kamery, displej veľmi jasný obraz.Najnovší štýl kamery s hliníkového plášťa, shorkproof: 10G. 18 infračervené lampy používať v zhoršených svetelných podmienok.Môžete ľahko nastaviť uhol Multi-level upraviť.Uhlopriečka Uhlom 120º, Horizontálny Uhol 90º uhol objektívu, 100% kompletné vodotesný.Kvalitný fotoaparát.Jednoduché a bezpečné upevnenie.

Špecifikácie:

Monitor:

Veľkosť obrazovky: 7 palcový Systém: PAL / NTSC (Automatické) Rozlíšenie: 1024 (H) x 600(V) Menovité napätie: 12V-24V príkon: 6W Spôsob ovládania: tlačidlo Monitor a diaľkové ovládanie, Video vstup: obojsmerné video vstup Prevádzková teplota: 0 °c -40 °c Skladovacia teplota: -20 °c -60 °c Jas: 250cd/m⊃2; Kontrast: 300:1 režim Zobrazenia: 16:9

Fotoaparát:

Typ obrazu: AHD Horizontálne Rozlíšenie: 960P PAL:720 H)*586(V) ,NTSC:720 H)*480(V) Zadarmo pozorovací uhol: Uhlopriečka Uhol: 120º, Horizontálny Uhol: 90º Vodotesný: IP67 Shockproof: 10G Video Výstup:1.0 Vp-p75 Napájanie: DC12V

Balenie zoznam:

• Shell Materiál - Z nehrdzavejúcej ocele