Doprava zadarmo 18 cm prvotriedne k9 crystal lotosový kvet svadobné a domáce dekorácie darček

Pravidelné cenu €119.97
  • Značky: macbook air nabíjačky, korálkové záclony, asus zenfone 5 kawaii prípade

Kategória: Home Decor

Ak váš množstve, je viac ako 10pcs.Pls kontaktujte nás.SKYPE NIE. : liu.alex11 Položky : Crystal lotosový kvet Farba : farebné Materiál : K9 crystal Minimálne množstvo : 1 ks Veľkosť : 180 MM Balenie : Darčeková krabička

Ak váš počet nie je veľký, veľký zľavu je k dispozícii!!!Vaša odozva je naozaj pre nás dôležité. 1> Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službách, prosím pomôcť opustiť "Pozitívnu spätnú Väzbu" a "5 Ideálny Hviezdy" pre nás, keď dostanete vaše položky a my vám urobiť to isté pre teba.Vďaka vopred. 2> Ak sa vám?re nie je spokojný s našich produktov a služieb, kontaktujte nás a dajte nám príležitosť nájsť riešenie.Ďakujeme!O poslaní: Sme mohli zaslať tovar na určené adresy na Skola-trstene.sk, pls láskavo poradiť úplná adresa,psč,kontaktná osoba,Tel Č., tak, že kuriérom, môže vám!Platba: Existuje mnoho druhov platieb si môžete vybrať, Skola-trstene.sk.Odporúčame VIAZANÝ,a platba kreditnou kartou je tiež bezpečné pre nás oboch,potrebuje 24 hodín na Skola-trstene.sk pre potvrdenie vášho fondov,počas tejto doby,za bezpečnosť na oboch stranách,nám to nie je dovolené, aby loď,a tovar bude dodaný do 1-2 dni, keď Skola-trstene.sk potvrdil informácie o platbe.Záruka: Sme záruky za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí).Ak položka je poškodená, môžete vrátiť na vrátenie peňazí alebo výmenu do 7 dní po obdržaní.

• Názov Značky - C&C H&H CRYSTAL
  • Štýl - Moderné
  • Priemer - 180 mm
  • Farba - červená. žltá. fialová. modrá. ružová. white. zelená.
  • Materiál - CRYSTAL
  • Tému - Kvet