Hra Legend 2021new Ramenný Crossbody Taška Ženy Kabelky Vintage pravej Kože Messenger Taška Vysokej Kvality Žena Tašky

• Značky: skutočné swed taška, kabát league legendy, luxusné louis vuitton tašky l, ženy taška inho chancy, hodváb taška originálne, veľké tašky pravej kože, dámske taška disnei, letné kabelky ženy kože, neurčená nohavice, neurčená náušnice nastaviť

Kategória: Dámske Tašky

modname=ckeditor Funkcie:

1, Záruka Pravé Hovädzie Kože, F ull-Useň. 2, 90% z Objednávky sú Odoslané do 2 Dní. 100% Balík je Sledované !

3, Kúpiť Teraz Môžete Získať Tajomný Darček Zadarmo ( v Hodnote viac ako $1 ).

FAQ 1. Čo ak som nespokojný s výrobkom?Garantujeme vám 100% spokojní s kvalitou našich výrobkov.Ak nie ste spokojný s tým, kontaktujte náš Služby Zákazníkom, ktorí vám radi pomôžu.Láskavo Poznámka: Prosím, otvorte zásielku v post dôstojníka prítomnosti, Ak je balík poškodený alebo prázdne(ukradnuté).Spýtajte sa, prosím, pošta poskytovať úradný dokument,a to najmä nárok žiadosť papier. 2. Môžem dostať opravu, záruka?Dva-rok Obchod záruka (Čína Záručný Servis ) . 3. Je to taška pravej kože?Väčšina produktov v mojom obchode sú originálne kožené, ale je potrebné skontrolovať strán, každá strana bude označený materiál.

O Spätnú Väzbu 1. Každý kupujúci, ktorý nám dať plných 5 hviezd spätná väzba bude získajte zadarmo darček(nechajte správu v ďalšej objednávke. ) 2. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom v žiadnom prípade, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť problém.Dúfame, že majú dlhodobú spoluprácu s vami.

• Tvrdosť - Mäkké
  • ženy TAŠKA - tašky kabelky ženy známych značiek
  • Tašky pre dievčatá lady - kožené tašky ženy
  • Veľkosť - 18cm X 22cm X 7cm