2021 EVD Biometrické Občan Zápis Auta s Odtlačkov prstov Zariadenie na digitalizáciu Binokulárne pre Registráciu Voličov

Pravidelné cenu €2 925.74
  • Značky: blinkr elektrický bicykel, ďalekohľad ďalekohľad monocle, elektrický bicykel sabvoton, hifashion elektrický bicykel, ďalekohľad ďalekohľad 4x, elektrický bicykel schimano, dillinger elektrický bicykel, micargi cyclone elektrický bicykel, accolmile elektrický bicykel, bluenergy elektrický bicykel

Kategória: Meranie A Analýzy Nástrojov

Priatelia, vitajte, ak máte akékoľvek otázky o produkte, alebo, ak chcete, aby vo veľkom množstve, môžete ma kontaktovať a ja vám to najlepšie, cena e-mail: [email protected] WhatsApp: +8613874020809 Popis Produktu

E-Vida MID-B100 osobné informácie integráciu mobilného nadobudnutie zariadenia integrované notebook ,4-odtlačkov prstov skener ,fotoaparát, ID kariet ,skener súborov, atď .it' s vložené obyvateľstva informácie akvizície,obyvateľstva, informačného manažmentu,ľudských biometrie info obstarania a comparation softvéru ,it' sa automatické identifikačné údaje obstaranie výrobku ,byť schopný používať zhromažďovať , overovať,a spravovať osobné základné info v aute,vonku ,scény z trestnej činnosti a iných zložitých okolností .široko Sa vzťahujú na verejnej bezpečnosti, polície, verejnej bezpečnosti, na kontrolu drog, prisťahovalectvo, ozbrojených polície, železničnej, civilné letectvo, hraničnej kontroly,hlasovania a pod .môže hrať dôležitú úlohu v tom, že' s mieste, ktoré je potrebné na overenie osobné informácie o identite.

• Certifikácia - ce, Žiadne
  • DIY Dodávky - ELEKTRICKÉ