1 KG Kapacita Elektrické Praženie Kávy Stroj Komerčné Profesionálne Coffee Bean Pražiareň Praženie Stroj 220/110V WB-A01

Pravidelné cenu €3 114.27
  • Značky: ďatelina kávovary, dusená pražiareň kávy, veľké praženie kávy, electrique pražiareň kávy, neurčená nohavice, úlohou pražiarne kávy, stroj na pečenie gaštanov, commersial pražiareň kávy, coffee bean rose, pid pražiareň kávy

Kategória: Kuchynské Spotrebiče

Názov: Praženie Kávy Stroj

Model: WB-A01

Napätie: 220/110V

Vykurovací Výkon: 2KW Celkový príkon: 2.135 KW

Coffee Bean Kapacita: 1 KG

Pečenie čas: 20-30 minút

Veľkosť: 700*550*800mm

Poznámka: 1. Ak sa rozhodnete "Predávajúci spôsob dopravy", prosím, na vedomie, že tento expedičný poplatok sa vzťahuje len na niektorých krajinách / regiónoch, tak po úhrade, prosím kontaktujte nás a my vám potvrdí s vami.

2. Ak zásielku príde na vaše miestne zvyky, prosím, platiť dane a prevziať zásielku preč.Nenesieme clá a dovozné dane.Ak colné zlyhá v dôsledku kupujúceho dôvodov a tovar sa vráti alebo zničená, nebudeme vám vrátenie peňazí.

3. Ak sa rozhodnete DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, pomôže vám usporiadať medzinárodné expresné dodávky a dodávky priamo na vašu adresu (dverí k dverám služby)!Ak je tovar dodaný kuriérom, kupujúci je len nutné platiť dane pri príchode.

4. Pred podpisom, musíte skontrolovať balík uistite sa, že je v dobrom stave, a potom ju podpísať.Ak je balík poškodený, prosím, fotografovanie, potom okamžite sa sťažovať na lodnej dopravy, nezabudnite, sťažnosť číslo, a potom ma kontaktovať, my vám určite pomôže.

5. Naše prevádzkové hodiny: 9: 00-18: 30 Peking čas.Medzitým, budeme reagovať na vašu správu okamžite.Počas prestávky, nemusíme byť schopní odpovedať na vašu správu, prosím pochopiť.Odpovieme vám do 24 hodín.Prosím, prečítajte si nasledujúce tipy pred nákupom.

Ak ste ruskej zákazník, vám pošleme balík cez EMS. (Vrátane colného odbavenia a daní).Čas je o 30 dní. (Ak je vaša adresa v odľahlej oblasti, bude to trvať asi 55 dní)

Ak ste zákazníkom v krajine EÚ , tento spôsob "prispôsobiť predávajúci" je o 60 dní po železnici a UPS. (Vrátane colného odbavenia a dane)

1. Ak je vaša adresa patrí do vzdialenej oblasti, budete musieť zaplatiť dodatočné USA$40.00 alebo nás kontaktujte zvoliť iný spôsob dopravy.

2. Prosím, platiť dane a vyzdvihnúť balík po balíku prichádza na miestne zvyky.Nie sme zodpovední za akékoľvek clá a dovozné dane.

3. Naše prevádzkové hodiny: 9: 00-18: 30 Peking čas.Medzitým, budeme reagovať na vašu správu okamžite.Počas prestávky, nemusíme byť schopní odpovedať na vašu správu, prosím pochopiť.Odpovieme vám do 24 hodín.

• Bývanie materiál - Kov
  • Množstvo - 1Pc