Telefón IC CPU Opravy Držiak Univerzálny IC Lepidlo Odstrániť Zariadenie TL-15A Užitočné

• Značky: gan 12v 15a, 12v 15a tab a510, 12v stmievač 15a, prepínač 10a 15a, led boyu tl 550a, blok 12v 15a, led tl 12 v, acura tl 2000, 12v kábel 15a, prepínač ford 15a

Kategória: Nástroje

OOTDTY

Vlastnosti: 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné

Pomocou tohto zariadenia na opravu práce kusov, môžete uvoľniť si ruky a tiež vyhnúť nebezpečenstvo pre vaše ruky, bezpečné na používanie.

Kompaktná veľkosť, veľmi ľahko prepravovať a skladovať, žiadne zložité kroky, ľahko sa pohybovať, čo vám umožní opraviť váš telefón jednoduchšie.

upevňovaciu je relatívne stabilný a nie je ľahké sa stratiť, a to môže byť tiež použitý zvládnuť základné dosky a kompletný telefóny/hodinky.

mobilný telefón opravy svorka je vyrobený z vysoko qualiy legovanej ocele, ktorá je odolná a má vysokej spoľahlivosti.

Dvojité ložisko zariadenia je odolný voči vysokej teplote, ideálny pre uchytenie mobilného telefónu, na spájkovanie / desoldering alebo prepracovanie.

Špecifikácia: Materiál: Zliatina Ocele

Veľkosť: 12x7.5x2.9 cm/ 4.72x2.95x1.14 v

Balenie Obsahuje: 1x Telefónu na Opravu Zariadenie

poznámka: Prosím, dovoľte 1-3 cm chyba kvôli ručné meranie.pls uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku.

V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.

• Druh - Nástroj Ruka Časti