Nordic crystal crystal visiace lampy, lustre strop tvorivé prívesok svetlá hanglampen lampes suspendues luzes de teto

• Značky: doc muppets, iphone 12 pro max prípade, čierne nízke top dámske tenisky

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

SHOPTOOL_POSITION_TOP_BEGIN shoptool_associated marker_233361_begin

odporúčané

HORÚCE ODPORÚČANIE Karneval cenu

¥50 Karneval cenu

¥8 Karneval cenu

¥380 Karneval cenu

¥170 Karneval cenu

¥100 Karneval cenu

¥65 Karneval cenu

¥480 Karneval cenu

¥820 Karneval cenu

¥450 Karneval cenu

¥95 Karneval cenu

¥20 Karneval cenu

¥320 shoptool_associated marker_233361_end SHOPTOOL_POSITION_TOP_END

nordic post-modernej Americkej kaviareň, konferenčná miestnosť, bar počítadlo kolo sklenenú guľu železa LED Sklo molekulárnej luster

Upozornenie pred nákupom : všetky tovaru v našej predajni, a malé množstvo, prosím vás ubezpečiť, na objednávku, v dôsledku rôznych špecifikáciách výrobkov, nákladná výpočet nie je presné, obráťte sa na zákaznícky servis pri nakupovaní špecifické nákladnej záležitosti, malé dodávky, veľké dodávky sa odporúča poslať logistika

[1].Kupujúci je povinný znášať nákladnej dopravy. (Všetok tovar v našom obchode nezahŕňa prepravné)

[2].Je ťažké stanoviť jednotný štandard za poštovné a prepravné, pretože každý kupujúci je umiestnené v rôznych regiónoch a hmotnosti a objemu jednotlivých produktov sú rôzne.Lampy a svietidlá sú krehké a nemôžu byť odoslané obyčajnou poštou.Vo všeobecnosti, logistiky a expresné dodávky sú prijaté.Expresné doručenie je dodaný priamo na určenú adresu.Expresné dodávky v rámci Jiangsu, Zhejiang a Shanghai zvyčajne príde do 3 dní, pričom Expresné doručenie mimo provincie zvyčajne dostaví v priebehu 2 až 4 dni (s výnimkou niektorých prípadov).Logistika zvyčajne trvá 3 až 10 dni, aby sa dospelo, v závislosti od vzdialenosti.V niektorých oblastiach nemusí byť priamy, logistiky do miest, ktoré si vyžadujú preklade, a čas bude mierne predĺžený.Ak sa kupujúci rozhodne expresné dodávky, platby vopred sa zaväzuje uhradiť poštovné na sklade najprv a obchod bude platiť poštovné prvý. (Odporúčame vám, že zákazníci využívajú platba vopred metóda, pretože platba pri príchode bude všeobecne pridať manipulačného poplatku a iných poplatkov na základe základných poštovné).Vzhľadom na rôzne regióny, kupujúcich, je ťažké zjednotiť Express poplatky.Takže prosím, poraďte kupujúceho pred objednaním produktu.

[3] ak sa rozhodnete logistiky, môžete si vybrať platbu vopred a po príchode platby, poštovné je rovnaký.Logistika dodanie nie je zmienka dverí k dverám doručenie.Ak potrebujete dvere-na-dvere dodávky, ďalšie náklady na dopravu bude účtovaný.Špecifické náklady môžu byť dohodnuté s logistickej spoločnosti po tovar dorazí logistické spoločnosti zásuviek.

[4].Vzhľadom na rôzne regióny, kupujúcich, je ťažké zjednotiť logistika nákladnej dopravy.Preto, logistika nákladnej dopravy je potrebné uhradiť pri preberaní tovaru.Prosím venujte ju priamo na zásielkovej spoločnosti pri vyzdvihnutí tovaru. (Poznámka: ID kartu na výber, musí byť predložený pri preberaní tovaru)

• Typ Inštalácie - Kábel Prívesok
  • Je Žiarovky Zahrnuté - Áno