2MP Americký 3G/4G SD Kartu SIM Hlas Intercom Solárny Panel s Nízkou spotrebou Batérie Farebné Nočné Videnie Nepremokavé Vonkajšie IP Kamery

• Značky: abus vonkajšie kamery, kamera, 3g, 4g sony 10x, kopula vonkajšie kamery, bezpečnostné kamery vonkajšie av, sim turecký hodinky, yoosee ip kamery vonkajšie 4g, pôvodné vonkajšie ip kamery, solárny panel vonkajšie 8w, ip kamera ni, router 4g sim, biely

Kategória: Video Dohľad

Zabudovaný vysokovýkonný PIR detektor, detekcia vzdialenosť do 10 metrov, s inteligentným AI uznanie, alarm presnosť sadzba je vyššia;

Vstavaný 9600mAH lítiové batérie, a 3W polysilicon solárne nabíjanie rada pre nepretržité napájanie, môže pracovať viac ako 30 dní v daždivom počasí;

2.0 mpx HD obrazový senzor, maximálne rozlíšenie 1920x1080;

Podpora WiFi alebo 3G/4G;

Podpora až 128 G TF karty, skladovanie, podpora cloud storage;

4pcs pole infračervené&biele svetlo Led, ožiarenie vzdialenosť 15m, podpora farebné nočné videnie;

Zabudovaný MIKROFÓN a reproduktory, podpora obojsmerné audio;

2.8 mm objektív, 95° ultra-široký pozorovací uhol;

Nepremokavé úrovni IP66;

Podpora P2P, view & kdekoľvek & kedykoľvek;

Elegantné osnovy a jednoduchá inštalácia;

Žiadne káble potrebné

Na rozdiel od tradičných fotoaparáty, naše fotoaparáty využívajú slnečnú energiu a pomocou WiFi alebo 4G pre prenos dát, takže nebudete musieť vyložiť všetky káble.

Voliteľné 4G alebo wi-fi verzia

WiFi verzia bude pripojiť do siete pomocou smerovača, zatiaľ čo 4G verzie sa pripojiť k sieti prostredníctvom SIM karty.

4G Štandard(Americkej)

Ak si chcete kúpiť 4G verzia kamery, budete musieť pripraviť SIM karta, ak chcete používať kameru.Vaša SIM karta frekvenčné pásmo musí byť v zozname nižšie.Môžete konzultovať vaša SIM karta dodávateľ získať tieto informácie.

2.0 Mpix Rozlíšenie

2.0 megapixel s vysokým rozlíšením obrazu, obraz je jasný a jemná, maximálna veľkosť obrazu je 1920*1080.

Zelená Energia

Máme len jednu zem, takže je dôležité, aby sa o neho starať a používať zelená energia, rovnako ako je to možné.

Solárny Panel a Batterie

Vstavaný 2PSC 21700 lítiovej batérie, každej batérie je 4800mAH a celkom je 9600mAH, nabíjanie batérie prostredníctvom štandardnej 3W solárny panel, a tiež to môže podporuje napájanie adaptérom, nabíjanie.

Čo je Low-Power?

Low-power kamery sú zvyčajne v režime spánku, a len PIR pracuje, Keď objekt aktivuje PIR alarm, kamery wake-up pre záznam a správu alarmu tlačte.

Výdrž v pohotovostnom režime

Low-power fotoaparát môže pracovať nepretržite slnečné svetlo, alebo môže pracovať na 30 dní v daždivom počasí.

PIR Detekcie

Zabudovaný vysokovýkonný PIR detektor, detekcia vzdialenosť do 10 metrov, s inteligentným AI uznanie, alarm presnosť sadzba je vyššia.

Čo je PIR?

PIR je pasívny infračervený detektor, ktorý dokáže detekovať ľudské telá a veľké zvieratá, tak, že kamera môže znížiť falošné poplachy.

Plné farby nočné videnie

V noci si môžete vybrať infračervené nočné videnie a full-farebné nočné videnie.

Real-Time Obojsmerná Audio Komunikácia

Kamera vstavaný MIKROFÓN a reproduktor, môžete hovoriť s rodinou kedykoľvek, kdekoľvek a ako v práci, na cestách, alebo na podnikanie.

Fotoaparát Zdieľať

To je tak jednoduchý na obsluhu, tak, že starí ľudia môžu zdieľať šťastný čas rodiny.

Micro SD Karta a Ukladací priestor typu Cloud

Môžete použiť karty SD, alebo open cloud storage za poplatok, alebo použiť obe spolu.

IP66 Nepremokavé

Nepremokavé úrovni je IP66 a môžu byť použité v rôznych vonkajšie prostredie.

Kde môže byť použitý

Kamera môže byť nainštalovaný vo väčšine domáce prostredie, ale to nie je doporučené inštalovať to v oblastiach s častými ľudské aktivity, ako sú cesty alebo nákupné centrá, pretože batérie fotoaparátu bude rýchlo mozgov.

Veľkosť produktu a rozhranie

Nádherné veľkosť a full-featured rozhranie a jednoduchá inštalácia.

Čo je V Krabici

IP Kamera*1

Používateľská Príručka*1

Upevnenie Na Stenu*1

Skrutka Balenia*1

Nabíjací Kábel*1

Používame pearl bavlna výplň na ochranu fotoaparátu cieľom zabezpečiť, že výrobok môže byť dodaný zákazníkovi bez poškodenia.

• Inštalácia - Normálna
  • High Definition - 1080P(Full-HD)
  • Pripojenie - 4g
  • Podporované Operačné Systémy - No