• Značky: lenova x1 carbon obrazovke, batéria lenovo x1 carbon 6., 2 560 x 1440 matice, y520 1440 obrazovke, 2560 x 1440 tablet, thinkpad 12 1 lcd displej, thinkpad r61 lcd displej, kožené thinkpad x1 carbon, umi x1 lcd displej, 1440 notebook, lcd displej

Kategória: Notebook Časti

14" Displej LCD Panel LP140QH2-SPB1 pre Lenovo ThinkPad Nové X1 Carbon 2560×1440 EDP 40PINS

POPIS

* Platné Model: Lenovo ThinkPad Nové X1 Carbon

* LCD displej model: LP140QH2-SPB1 B2

* LCD displej veľkosť: 14 palcov

* Rozlíšenie: 2K 2560 (RGB) × 1440

* Typ rozhrania: 40 pinov eDP * Dotykový Panel: bez

* 100% Testované pred prepravné balenie OBSAHUJE 1 * LCD

ODHADOVANÝ ČAS DORUČENIA - Ekonomika: 15-50 dní - Štandard: 10-35 dní - Urýchlené: 4-7 dní ZÁRUKA - Výmena/nahradiť položku do 30 dní, počítané odo dňa dostanete tovar. - Kupujúci zaplatiť vrátiť prepravné náklady. - Výmena/nahradiť položky by mali byť nové.KONTAKTUJTE NÁS Sme odpoveď váš ebay správu do 24 hodín, ďakujem!

Doprava

1.Budeme loď do 1-2 dní po vašu platbu, prosím, buďte trpezliví a nech nás aj naďalej v kontakte, ďakujem!

2. Sme loď na celom svete z Číny, dúfame, že príde na čas, ale keďže toto je medzinárodná dodávka, doprava čas bude vysoko závisela od kuriérskej spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti.Ďakujeme za pochopenie!

3. Kupujúci sa zaväzuje uhradiť poštovné a znova, ak balíka sa vrátil späť k nám z dôvodu nedoručila adresu.Ak chcete zmeniť adresu, prosím, kontaktujte nás okamžite po vašu platbu.

4. DHL Urýchlené Int ' l Doprava, tam bude príplatok za vzdialenej oblasti dodávky.Ak máte vo vzdialenej oblasti, pošlite nám, prosím, vyšetrovanie pred objednávky, budeme vypočítať presne prepravné náklady pre vás.

5. Nebudeme mať žiadnu zodpovednosť za colné odbavenie v cieľovej krajine.Ak si nie ste istí o postupe a dokumenty potrebné na dovoz, prosím, poraďte sa s vaším miestnym zvykom.

6. Tu by mohol byť dovozu dane/poplatku a DPH došlo v cieľovej ciel.Nie je zahrnuté v cene a sme nie je zodpovedná za náklady.

7. Budeme deklarovať nižšiu cenu na faktúre/prepravnom vyhl ' adajte, aby ste sa vyhli cla.Ak je pozemok je potrebné ešte zaplatiť daň/poplatok a DPH, predávajúci nebude znášať náklady.

Spätná väzba

1. Ak ste spokojní s našimi tovar, prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu, ďakujeme vám za vašu pomoc.

2. Ak váš výrobok nebol prišiel alebo nie je, ako je popísané a chcú opustiť negatívna spätná väzba, kontaktujte nás prvý.Dajte nám šancu, aby sa veci práve pre vás, a my sa budeme snažiť pomôcť vám vyriešiť akýkoľvek problém .

Záruka

1. Prosím, láskavo kontaktujte nás ešte pred vrátením výrobku.V niektorých prípadoch, reklamované vady sú skutočne v dôsledku nesprávneho spôsobu využitia a nejaké iné dôvody, ktoré by mohli byť riešené s našou technickou podporou.

2. Budeme opravu pre vás bez akéhokoľvek poplatku, a to do 3 mesiacov, ale musíte mať logistických nákladov.

3. Záruka nie je k dispozícii, keď sú výrobky poškodené nesprávnou použiť na kupujúceho konca.

Na konci, prosím, láskavo nás nechať 5-hviezdičkový spätnú väzbu.Milujeme ju ★★★★★

• Názov Značky - DOMYFIX
  • Certifikácia - CE