Svadobné Šaty 2021 Nové Elegantné Polovičný Rukáv Svadobné Šaty Vestido De Noiva Šampanské Výšivky S Vlakom Princezná Nevesta Zdobiť

• Značky: šampanské svadobné šaty predaj, jemenská svadobné šaty, šampanské krídlovky šaty, knižnica svadobné šaty, widing svadobné šaty, šampanské svadobné šaty nevesty, šampanské line svadobné šaty, šampanské dlhé svadobné šaty, nahé šampanské svadobné šaty, šampanské velvet svadobné šaty

Kategória: Svadby & Udalosti

Sku:s22091

[xlmodel]-[custom]-[53938]

Máme tieto veľkostí si môžete vybrať teraz, môžete kliknúť na tlačidlo "Vlastná Veľkosť" ak váš merania sa nezhodujú veľkosti grafu a chcete zákazku, Vďaka!

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[53939]

O Daň

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Ako Skola-trstene.sk politiky, vôľa je kupujúci povinnosť.Budeme vidieť u súhlasí to, či kúpiť náš tovar.Vďaka.

O vrátenie & spor

1. Ako vyššie uvedené slová, vynaložíme plnú náhradu u, ak tovar nie je doručenie po shiped von 60 dní ( Brazília je 90 dní), tak prosím nemajú otvorenej afer shiped sa 1-40 dní.Venujte prosím pozornosť tovaru, kontakt s nami pred otvorenej, budeme sa snažiť vyriešiť problém.

2. Pre prispôsobené veľkosti, sme sa dont akceptovať vrátenie peňazí.

3.!!!Budeme odmietnuť náhradu, ak u nie pomôcť colné odbavenie.

O kvalite

Máme mnoho svadobné šaty, ktorých cena je okolo $30-$45, to je veľmi lacné ceny a doprava zdarma do mnohých krajín.Šaty všeobecne hmotnosť 1 kg, zasielateľ nie je lacné.A tieto šaty je všetko ručne vyrábané.Ak sa tak u myslieť na tieto lacné ceny, u zvyknutý sklamať na tieto svadobné šaty.Ak chcete u nádherné kvalitné svadobné šaty, zvoľte si, prosím, naše svadobné šaty, ktoré cenu viac ako $50. Vďaka.

• Dekorácie - Lištovanie, Výšivky, Čipky, Sequined
  • Vstavaný Podprsenka - Áno