Mini CNC Rytie Stroj S Cenou Ploche Router Rytec CNC drevársky Stroj elektrické náradie na drevo

Pravidelné cenu €2 515.51
  • Značky: drevo nechtov nástroj, drevo router ocele, veľké dreva router, balzové drevo router, dreva, záhradníctvo nástroj, robotické dreva router, Drevo Router, false dreva router, drevo router írsko, worx dreva router

Kategória: Drevoobrábacie Stroje A Diely

mini cnc rytie stroj s cenou ploche router rytec cnc drevársky stroj elektrické náradie na drevo

Parametre cnc rytie stroj:

Model

Veľkosť balenia

1500*1170*1330mm

Balenie

Štandardné preglejky prípade pre export

Dodacia lehota

10-15 pracovných dní

Platobné podmienky

T/T

Aplikácie cnc rytie stroj:

Cnc obrábanie dreva stroj má veľmi široké spektrum využitia. 1.Reklama oblasti: povzdych ce, akryl gravírovanie a rezanie, crystal slovo ce, a iný reklamný materiál označenie. 2.Drevo oblasti: vlny doska, preglejka, MDF a iných drevených materiálov. 3.3 d reliéf: dokáže spracovať 3D reliéf na drevo, kameň, mäkké kovy a iné. 4. Die priemysel: socha z medi, hliníka, železa a iných kovových foriem, ako aj umelého mramoru, piesok, plastových fólií, PVC rúry, drevené dosky a ostatných nekovových formy.Podrobné súčasti mini cnc frézke TEM6090:

Vzorky mini cnc frézke TEM6090:

Naša spoločnosť informácie: Jinan Tekai Strojových zariadení Co., Ltd sa nachádza v high technology industry pásmo Jinan, ktorá sa špecializuje na výrobu CNC a laserové stroje od roku 2005. Naše produkuje, sú wildely predávajú v mnohých Európskych a Amerických krajín.Tieto výrobky sú veľmi populárne v týchto trhoch a vytvorili vedúcu pozíciu v rezbárstvo stroj oblasti.

Dodacie a Platobné O doručenie: Jeho potrebám o 10-15 pracovných dní na výrobu stroj po získajte váš vklad.Všetky veci sú testované dobre, potom sme sa zariadiť dodávky.O platby: akceptujeme T/T , môžete zaplatiť 30% vopred, 70% pred dodaním.Stroj, ktorý sa bude vyrábať po prijatí vašej vkladov.Po stroj je pripravený, ukážeme vám, stroj fotografie a testovanie video.Po súhlasíte s tým, dokončite, prosím, rovnováhy.Konečne sme sa zariadiť dodávky.

Služby pre našich zákazníkov: Pre-predaj služieb 1) Poskytovať bezplatné konzultácie zariadenia. 2) Poskytovať štandardné a vývojový diagram.Služby počas predaj 1) Skontrolujte, či stroj pred opustením továrne. 2) Zahraničných inštalácia a nastavenie zariadenia. 3) Vlak prvé-line prevádzkovateľa.Po predaji služieb 1) 24 hodín on-line služby. 2) Poskytovať technickú výmenu.

Pozornosť pls: 1. Stroj je dodávaný po mori, pls nemajú miesto, aby na Skola-trstene.sk!!! 2. Cena je FOB Qingdao, pls dajte mi svoje najbližšieho prístavu pred objednávky.Ak máte questiuons, alebo máte záujem o naše stroje, pls kontaktujte prosím s Dolph Li.Whatsapp: +86 15953167370 Kontakt: Dolph Li e-mail: export04/v/tekaicnc-laser.com Skype: export04/v/tekaicnc-laser.com

• Pracovná presnosť - 0,02 mm
  • Názov produktu - cnc rytie stroj