Anime Wc-viazané Jibaku Shounen Hanako-kun Batoh USB Notebook Taška Muži Ženy Cestovné Tašky cez Rameno, Oxford Batoh Aktovka

• Značky: mens broch mužov, gezer obuv muži

POPIS PRODUKTU Všetky produkty sú 100% nové produkty 100% reálne materiál, ste spokojnosti je, že sme večného úsilia!

Všetky výrobky sú pripravené skladom, a loď z Číny!

Poznámka: Prosím, prečítajte si pozorne nasledujúce --------------------------------------- Objednávky Lodnej dopravy : 1), Pripravené zásob v Číne ;

2) Vaša objednávka bude spracovaná a dodávaný do 24-72 hodín!Vysoká kvalita,Perfektný darček pre seba, alebo pre svojich priateľov, Veľkosť:45 x 37 cm x 16 cm, Materiál : Oxford Handričkou Hmotnosť:730G Ústrety počítač veľkosti: 14/15.6 palcov

Batoh Použitie: cestovanie, turistika, školy, Bežné daypack, City batoh, laptop / iPad batoh atď.

To je musí mať dar pre cosplayers

tam bude mať 1-3 cm chyba vzhľadom na ručné meranie.

Balenie obsahuje: 1 Batoh + 1 Riadkov

(1 USB nabíjanie rozšírenie ) .

O Individuálne Zákazku

* Formát súboru: by Ste lepšiu ponuku súbor: CDR/AI, ale ak budete mať obraz s Vysokým rozlíšením s PNG/PSD/JPEG tiež dobre. * veľkosť a poloha: môžem ponúknuť menej ako papier A4 tlač a miesta, ktoré nie je limit, môžete ho kdekoľvek. * Vzor, farba: Solid farba / Multicolor * procese Tlače: Thermal transfer, povrch vzor show je takmer blízko k pôvodnej, prosím, nebojte sa. * Minimálne odberové množstvo: 1 ks Upozornenie: Ak máte iné otázky a reque sts, prosím, kontaktujte ma.

Upozornenie:

1. Vzhľadom na svetelné a displej rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.

2. Nechajte 1-2 cm rozdiely vzhľadom na ručné meranie.

3. Ďakujem vám za vaše láskavé pochopenie.

Je to vysoko ocenil necháte nás pozitívna spätná väzba a 5 star rating poznámky ak ste spokojní s našimi službami!

• Interiér - Interiér Slot Vrecku, Vnútorný Priestor
  • Výkon Systému - Živica Oka