9" Pre HONDA ACCORD 8. 2008-2012 Android 10 Auto Multimediálne Rádio s GPS Video prehrávač Rýchle Nabíjanie Koaxiálny 4G LTE CARPLAY BT5

• Značky: dohodou 8. koberce, honda accord spoločné, dohodou 2002 led, dohodou 8. nárazníka, dohodou 8. prepínač, previesť android dohodou, dohodou 2005 stojan, občianske 8. rádio tesla, controle honda accord, dohodou 2010 diely

Kategória: Auto Inteligentný Systém

Sku:s202456

>> Prečo si vybrať SLASUKOR?

1. Skola-trstene.sk desať rokov továrenská značka, továreň na priamy predaj, veľkoobchod,nákup,

2. Máme vlastné Duojia auto dodáva obchody, ktoré sú hlboko miloval a dôveru spotrebiteľov.Naším cieľom je aj naďalej tvrdo pracovať na výrobu inovatívneho hardvéru a softvéru pre auto multimediálny prehrávač s rádiom, a auto príslušenstvo, ktoré vám s osobnou skúsenosťou.Kvalitné ovocie v budúcnosti je naša filozofia.Poskytujeme bezplatné firmvér, softvér a GPS aktualizácie navigačných máp.

3. Všetky výrobky prešli prísnym testovaním kvality pred zásielky na zabezpečenie vysokej kvality.

4. Máme profesionálne inžinier služby zákazníkom ak sa chcete spojiť s vaším po-predajný servis.Ak existuje akékoľvek inštalácie problém, obráťte sa na zákaznícky servis v čase, garantujeme, že ho môžete nainštalovať a správne používať to perfektne.Ak je problém s produkte, kontaktujte náš služby zákazníkom najprv komunikovať

FAQ:

1.Prečo nie je možné zapnúť autorádia ?

1.1 Prosím, skontrolujte Napätie autorádia : 12V

1.2 Ak sa vám tento test autorádio,môžete kombinovať červené a žlté drôty a pripojiť ich na pozitívnu stranu zdroja.Black line sa negatívne napájania.

1.3 Nahradí rovnaký typ poistenia test autorádia.

Poznámka: Prosím, musí použiť svoju moc, káble na pripojenie naše auto rádio,nie je možné vložiť pôvodnej auto konektor priamo na náš stroj.

2.Prečo autorádio zobrazí "Žiadny Signál" keď sme sa obrátite?

Prosím skontrolujte, či fotoaparát je linka je správne pripojený k autorádiu.

Poznámka:video portu zadný fotoaparát musia vložiť "CAMIN" port autorádia.

3.Prečo fotoaparátu zobrazí "!" a "už sa nemôžem pozerať na video počas jazdy" keď som sa použiť USB sledovať videá?

Vypnite prosím "Video Výstraha" funkcie v nastaveniach,potom bude OK.

4.Prečo nie je možné hľadať FM?

4.1: Nie rádio anténa je vložená;

4.2: Prosím skontrolujte, či anténa rádia je zapojený do elektrickej siete.Vložte, prosím, viac antény niekoľkokrát, aby sa to dobre kontaktoval;

4.3: signálu vaša poloha nie je dobré.Prosím, choďte na lepšie miesto na test znovu

4.4: rádio anténa na auto je rozbité/žiadny vplyv; vymeňte rádio anténa a test znova.

5.Prečo sa nedá pripojiť Bluetooth autorádia?

5.1.Otvorte nastavenia telefónu rozhranie, otvorte Bluetooth Bluetooth funkcia, vyhľadávanie zariadení Bluetooth, nájsť hráča Bluetooth model, aby sa párové; ak potrebujete párovanie kód, zadajte kód 0000; ak nie, skúste 1234 alebo 123456 alebo 8888.

5.2.Prosím, skúste použiť iný mobilný telefón, ak chcete otestovať túto funkciu.

Všetky metódy sú správne a stále nemôžete používať Bluetooth, Prosím odpojte konektor na zadnej strane hráča a zapojte ho po 3 minúty.

6. Prečo nie zobraziť GPS

Musíte sa pripojiť k sieti a obnoviť skôr ako budete môcť používať aj naďalej, je

7. Prečo volante ovládanie nefunguje?

Musia byť spárované s modelom auta, stiahnuť príslušný program, môžete ho použiť normálne

8.Ako dlho trvá, kým dorazí?

Môj priateľ, zvyčajne to bude trvať 10-25 dní do Európskych krajín. 25-45 dní do Južnej Ameriky.Dodáme podľa Skola-trstene.sk Certifikované Shipping agency, všetky pozemky sa sledujú on-line, to znamená, že si môžete vyhľadať informácie o sledovaní ľahko.Ďakujeme za vašu trpezlivosť.

9.Musím platiť clo?

Clá sú účtované impoting krajín,aj keď nemôžeme kontrolovať,pomôžeme vám vyhlásiť nižšiu cenu na colnici,preto väčšina našich zákazníkov nie je potrebné platiť clo alebo stačí venovať pár.ak máte špeciálne požiadavky Na vyhlásil vable,prosím, vysvetlite nám, keď ste na mieste objednávky.Nebudeme platiť žiadne dane a poplatky.cena na Skola-trstene.sk nezahŕňa cutoms dane a poplatky.Ak sa to stane, zákazník by mal zaplatiť himseIf.ak nesúhlasíte ,prosím, nie kúpiť, aby sa zabránilo problémy.Vďaka za vaše porozumenie.

• Položka Veľkosť - 9"
  • Din - Jeden Din
  • Špeciálne Funkcie - Wifi Funkcia, Podpora Volant Ovládanie, Podpora 3G Siete, Podpora 4G Siete, Podpora Can-Bus
  • Max Externej Pamäte - 256G