Notebook LCD screen9.4" LCD Displej pre HITACHI SP24V001 640×480 CCFL Panel bez Dotykového lcd displeja

• Značky: batérie hitachi bl, stratus lcd displej, 43 palcový lcd displej hitachi, puzdro pre ipad 9.4 palec, amigoo lcd displej, lcd modul hitachi, batérie hitachi bd14, hitachi ds 14 dcl batérie, wahoo lcd displej, shenchao lcd displej

Kategória: Notebook Časti

Sku:s199200

9.4" LCD Displej pre HITACHI SP24V001 640×480 CCFL Panel bez Dotyk

Popis:

9.4" LCD Displej pre HITACHI SP24V001 640×480 CCFL Panel bez Dotyk POPIS * Model: SP24V001

* Uhlopriečka Veľkosti: 9.4 palec

* Typ: FSTN LCD, LCM

* Pixelov Formát: 640×480 [VGA]

* Operating Mode: STN, Black/White (Negatívne), Priepustné

* Zdroj svetla: CCFL [1 ks] , 50 hodín , W/O Ovládač

* Dotykový Panel: Bez

* Typ rozhrania: 15-kolíkový Paralelný prenos Dát (4-bitový) , Konektor

* 100% Testované pred prepravné balenie OBSAHUJE 1 * LCD ODHADOVANÝ ČAS DORUČENIA - Ekonomika: 15-50 dní - Štandard: 10-35 dní - Urýchlené: 4-7 dní ZÁRUKA - Výmena/nahradiť položku do 30 dní, počítané odo dňa dostanete tovar. - Kupujúci zaplatiť vrátiť prepravné náklady. - Výmena/nahradiť položky by mali byť nové.KONTAKTUJTE NÁS Sme odpoveď váš ebay správu do 24 hodín, ďakujem!

Berfore ste, aby:

★Prosím skontrolujte svoj model a veľkosť obrazovky a katalógové číslo znova.

★Ak si nie ste istí o kompatibilite tento bod, pošlite nám, prosím, konkrétny model číslo a fotografie z pôvodnej obrazovky.

★Zvyčajne LCD panel pošleme bude kompatibilný číslo modelu, môže to nie je presne rovnaký, ako model pôvodnej obrazovky .Ale môžeme sa uistite, že to bude fit pre model 100%.(Vás budeme informovať vopred, či je univerzálny model)

★Všetky LCD byť testované pred zásielky.

★Pre všetky problémy, Prosím pošlite nám správu cez Skola-trstene.sk a budeme riešiť problém za vás okamžite.

★Vaša spokojnosť je náš cieľ! :)

Spätná väzba

* Ak ste spokojní s našimi výrobkami a našich služieb, prosím, láskavo nechajte 5 star.

Spätná väzba pre nás povzbudením a ako užitočné smer pre ďalšie kupujúci priateľov, a ak je to možné, prosím

aj napísať podrobný komentár k objednávke, ocenili by sme to veľa .

* Ak nie ste spokojný / á s produktmi alebo naše služby, bohužiaľ, pred otvorením sporu, alebo napísať negatívnu spätnú väzbu o tom, prosím, kontaktujte nás na prvom mieste.Sľubujeme, že budeme vždy tu pre vás, až kým sa problém vyriešiť k vašej spokojnosti!

Náš služby zákazníkom opakovanie odpovedať na otázky denne na pracovných dní.

CN: 9AM - 6PM RU: 4 RÁNO-1PM

AU: 11 HODÍN - 8PM UK: 1 AM-10 AM

DE: 2 HODINY RÁNO-11 HODÍN NÁS: 8PM-5AM ET

Ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu a prajeme vám pekný deň !

• Aplikácia - Notebook
  • Názov Značky - DOMYFIX