HXRF-120DP Vysokej Kvality, X ray ručný Detektor Kovov Analyzer

Pravidelné cenu €34 210.99 €31 816.22
  • Značky: džínsy x ray, x ray pásu, x ray zentai, x ray mačky, x ray hračky, x ray taška, x ray top, hračka lada x ray, rvg x ray, x ray handričkou

Kategória: Nástroje

Sku:s19255

信息展示

HXRF-120DP高质量X射线手持式探测器金属分析仪

Aplikácia Funkcie

1. Vynikajúci Výkon

HXRF-120DP ukazuje prvok symboly v angličtine.S vysokou presnosťou, vysoká testovanie rýchlosti a porovnateľné výsledky, dokonca, že laboratórnych zariadení, HXRF-120DP zobrazí zliatiny triedy a prvky percento obsahu (až do troch desatinných miest) a ppm obsah v zdanlivou spôsobom.

2. One-touch prevádzky

HXRF-120DP skúška trvá len niekoľko sekúnd a identifikácia zliatiny stupňov trvá len 1 alebo 2 sekundy.To uľahčuje prevádzku netechnických používateľov.

3. Nedeštruktívne skúšanie (NDT)

HXRF-120DP test nie je poškodenie alebo máte nejaké nepriaznivé účinky na použitie vzoriek.Žiadne poškodenie je naplánované na celý test procesu.

4. Analýza softvéru

Analýza softvéru je profesionálny analýza softvéru, ktorý umožňuje používateľom ľahko nakonfigurovať heslá, prispôsobiť analýzy, prehľady pripojené s LOGOM firmy HUATEC a realizovať diaľkové ovládanie stroja; používatelia môžu upraviť zliatiny triedy, knižnica, pridať svoje vlastné triedy číslo alebo zadajte svoje vlastné spoločnosti zliatiny značiek; softvér tiež umožňuje automatické kalibrovanie prístrojov a diagnostiku problémov v vzdialeným spôsobom; softvér je možné aktualizovať cez Internet.

5. Kovový šrot, recyklácie a triedenia

Kovový šrot, recyklácie, opätovného použitia, a on-site analýzu a triedenie.HXRF-120DP ponúka rýchlu a spoľahlivú identifikáciu kovový šrot, keď kovový šrot sú uzavreté medzi kupujúcimi a predávajúcimi.HXRF-120DP poskytuje kvantitatívny prvok analýza zliatiny železa, medi, zliatiny, hliníka, zliatiny medi a zliatiny železa,olova-tin zliatiny, zmesi zliatiny, atď, a rýchlej identifikácie a triedenie týchto zliatin na mieste.

6. Aplikácia oblasti, bezpečnosť a normy

HXRF-120DP je vhodný pre zliatiny materiálu identifikácia (PMI) pre prichádzajúce kontroly, materiálu, riadenie zásob;re-kontrola stavebných materiálov v petrochemickom konštrukcie, kovové tavenie, tlakovej nádoby, elektrárne, petrochemický priemysel, jemné chemický, farmaceutický, letecký priemysel a iné odvetvia, aby sa zabránilo vážne bezpečnostné nehody vyplývajúce zo zmesi alebo neodborné materiálov.HXRF-120DP je v súlade s ANTM štandard, Čína Národná Norma (GB), UNS, elektrické priemyselný štandard (DL), API, JIS, GMP, TSG, Mechanické priemyselný štandard (JB), atď.

7. Kontrolu kvality, Zabezpečenie Kvality (QC/QA) a Chyba-korektúry(PKKA - STRMEŇ)

V spracovanie kovov, výroba a priemysel, pre kontrolu kvality a zabezpečovania kvality (QC/QA) a chyba korektúry (PKKA - STRMEŇ) materiálov (surovín), polotovarov a hotových výrobkov je nevyhnutné.Použitie zmiešaného alebo neodborné materiálov prinesie strát spoločnosti.To je pravda, spoločností, od malých kovových spracovanie rastlín na veľké lietadlá výrobcov. 8. Spracovanie dát a Plánovanie Podnikových Zdrojov (ERP) je možné prenášať Dáta cez USB, WIFI a Bluetooth a uložené v programe excel, pdf a iné formáty.Používatelia môžu prispôsobiť prehľady pridaním ich logá spoločnosti, adresy, výsledky testov, spektrum a iní (ako popis výrobku, pôvodu tovaru a sériové číslo), i-cloud úložisko údajov služby je voliteľné.Údaje môžu dopravy na Plánovanie Podnikových Zdrojov (ERP) systému.

Oblasti aplikácie

1. Nedeštruktívne, rýchle a presné analýzy zliatiny prvky a zliatiny stupeň identifikácie na mieste

2. Kovové identifikačné /šrot, triedenie

3. QA/QC manažmentu na výrobu kovov, spracovania, odlievania, atď

4.Liek a biologický liek

5. Identifikácia pozitívne materiály, olej rafinérskeho a petrochemického priemyslu

6. Tepelné elektrárne, vodné elektrárne, jadrové elektrárne

7.Presné prvok analýzy surovín a PMI identifikácia tak, aby spĺňali potreby výroby a zaistenie bezpečnosti zariadení a materiálov používaných v procese.

HXRF-120DP ručné zliatiny analyzer (XRF) je mocná zbraň v hmotnej identifikácia (PMI) vo výrobe vysokej teploty a vysokého tlaku kotla, nádoby, potrubia, atď.; kovové identifikačné v železa a ocele hutníctvo, neželezných kovov, letecký priemysel, zbrane, podmorské plavidlá, atď.; kovový materiál identifikácie v strojárstve inštalácia a stavebných projektov v oblasti petrochemického rafinácia, jemné chemický, farmaceutický, elektrárne, letecký priemysel, atď uistite sa, že zariadenia a materiál prijatie spĺňajú projekt stanovených požiadaviek; šrot recyklačný priemysel.HXRF-120DP sa vzťahuje na kontrolu kvality, materiál klasifikácia, zliatiny identifikácia, vyšetrovanie nehôd, atď., ktoré sa zaoberá základnými zložitý problém suroviny analýzy.Ako inovácie mnoho moderných technológií, to je veľký pomocnú ruku v týchto aplikáciách.Používatelia môžu prispôsobiť analýze systému podľa vlastných potrieb.

• Druh - Nástroj Ruka Časti