Nordic sklenenú guľu krajiny lampa odtiene tvorivé prívesok svetlá led svetlo luzes de teto obývacia izba dekorácie avizeler

• Značky: stolná lampa sklom odtieň vták, žltá lampa svetlo, tieň, farba skla tieni, plameň tieni slnečné okuliare, ružové sklo tieni, vazelínou sklom odtieň, sklenené poháre slnečník dievčatá, lampa sklom odtieň veľa, rainbow tieni slnečné okuliare, reflexné sklo tieni

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

Teplé Tip: štandardné štandard pre pravidelné zásielky, je Európsky štandard.Ak potrebujete, aby sa Európskemu štandardu a American Standard so zákazníkmi, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis alebo aby vymazať poznámky.Ďakujeme

*Teplé tipy*

prosím skontrolujte, či balík nie je dobré alebo zlé pred kupujúci známky za to.Keď deliveryman unpacks balík na kontrolu, ak škodu je nájsť, prosím, odmietnuť ju a kontaktujte zákaznícky servis v čase.Ak akékoľvek poškodenie sa zistí skôr, než ho podpíšete pre to, prosím, kontaktujte nás v čase a predložiť príslušné fotografie, reedícia po potvrdení.Ďakujeme za vašu spoluprácu.Nie ste zodpovedný za straty spôsobené priamym prijatí bez face-to-face kontroly.Prosím pochopiť.

Všetky lampy a svietidlá neobsahujú svetelné zdroje bez osobitných pokynov.Prosím vedieť.

Ďalšie poznámky:

1. O farebný rozdiel

Všetky obrázky v našom obchode sú prijaté v naturáliách.Tam bude nejaký farebný rozdiel medzi svetlom a displeja.Prosím, uvedomte si, že tieto problémy sa nemôžu byť hodnotené alebo sa sťažovali.

2. O rozmery

Veľkosť sa meria ručne.Vzhľadom na rôzne meracie nástroje a metódy, tam bude chyba, 2 mm.

3. O zákazníka služby

Ak váš dotaz zlyhá byť zodpovedané v čase, môže to byť spôsobené príliš veľa konzultácie alebo zlyhania systémov.

4. Produkt záväzok kvality

Sme prísne kontrolovať celý proces produktov, a potom pack a výrobky dodať po produktov sú potvrdené byť kvalifikované.

5. Služby účel

Rýchlo, rozhodujúci presný, premyslené a nadšené

6. Služba ciele

kvalitu služieb výhry spokojnosť zákazníka