Lloprost ke 2021 lete Tenké vysoké podpätky hadej kože tlač ženy sandále veľká veľkosť 33-50 T-popruh ukázal prst gladiator sandále

• Značky: vysoká hells grau bundy, vysoká hells džínsy život, vysoká hells topánky luxe, vysoká hells sandále dreva, ženy sandále na vysokej hells, vysoká hells móda, topánky, topánky na vysokej hells, žena vysokej hells topánky veľkosť, vysoká hells špicaté topánky, vysoký pás krémy

Kategória: Podpätky

Móda?Útulný ?Vysoká kvalita? Nízka cena ?Príďte na návštevu našej predajni,všetky vaše požiadavky budú satisifed.Naše predajne sa zameriavajú na bežné,jednoduché a módny štýl.Pohodlné a štýlové našim hlavným výkon.máme bohaté skúsenosti s ženské topánky oblasti a nahromadené veľmi dobrú povesť medzi našimi zákazníkmi.Pls pridajte náš obchod do obľúbených, ak naše krásne výrobky sú priťahované.Budeme aktualizovať nové modely s vysokou zľavu z času na čas.

Pre akékoľvek otázky,pls, neváhajte a kontaktujte nás,budeme sa snažiť uspokojiť vaše požiadavky.

• Obkladový Materiál - PU
  • Farba - Čierna, zelená, žltá