Xiao Sterilizátor Lampa Xiaoda Prenosné Sterilizácia Lampa S Ultrafialovým Svetlom Sterilizátor Svetlo Ozónu Baktericídny Lampa Antiseptické

• Značky: lampa bezdrôtový prepínateľné, xiao lampa xiaoda, verilux stolná lampa, stolové lampy, vysoká, prípade xiao f2 pro white, xiao stôl, žehlička, loffrey xiao lampa, list xiomi, uv h9 lampa, lampy panda desklamp

Kategória: Lampy A Odtiene

Popis:

【MIJIA UV Sterilizácia Lampa] vyzýva: pandémiou chrípky je zúri a baktérie a vírusy spôsobiť skrytých nebezpečenstiev, ktoré sú neviditeľné voľným okom.Ako tomu zabrániť?Toto proso sterilizácia lampy môžu efektívne zabiť baktérie a vírusy vo vzduchu, a strážiť svoje čisté domáce prostredie 360 stupňov.

【Ultrafialové žiarenie ULTRAFIALOVÉ + Ozónu Ion] vyzýva: prijíma dva dezinfekčné metódy ultrafialového UVC + ozónu ion. 30 minút je sterilizačného cyklu.To sa automaticky rozsvieti sa po 30 sekundách, keď je zapnuté.Dezinfekcia plocha je približne 2 metrov kubických a sterilizácia je rýchle a presné.

【Možné varianty] vyzýva: Baktérie sú všade v domácom prostredí, skrine chýba slnečnému žiareniu, kúpeľne s nedostatočnou cirkuláciou vzduchu, a dokonca aj mŕtvych kútov práčky, ktoré sú náročné na čistenie, všetko môže byť sterilizované s týmto dezinfekcia lampa.Vhodná pre spálne, kuchyňa, kúpeľňa, obývacia izba a na ďalších miestach.

【Malý A Prenosný] vyzýva: dezinfekcia lampa je len veľkosť môže Koksu,môžu byť umiestnené vo vrecku alebo carry-on taška.

【Jednoduchý Vzhľad] vyzýva: Mikrofón-tvarované vzhľad, jednoduché a elegantné, toto ultrafialové lampy je umiestnené v domácnosti, zatiaľ čo anti-virus je tiež vynikajúcim malé ornament, to je krajina jeho vlastné.

【Napájanie Mode] vyzýva: vybavená veľká-kapacita lítiové batérie, s konvenčnými MICRO-USB port, 3,7 V batéria napájanie, dlhá výdrž batérie.

【Poznámka] vyzýva: Keď baktericídny lampa je v prevádzke, nikto nie je dovolené byť prítomný, a nie pozerať sa priamo na zdroj svetla!!!

Špecifikácie:

Typ: UV baktericídny Dezinfekcia lampa