24kg Nastaviteľné Činky Hmotnosť Set 2 ks Závažia Telocvični, Cvičenie, Fitness Činky Non-slip Činky Telocvični Cvičenie

• Značky: visieť náušnice, vianočná čiapka, 70. drop slnečné okuliare

Prosím, Láskavo Poznámka :

1).Vzhľadom k manuálnej výroby, skutočnú hmotnosť výrobku môže mať Povolený Chyba Rozsah: 0,5 až 1 kg.Prosím pochopiť.

2).Všetky Činky sú v KG verziu.

0-90LBS( 5-40 kg ) Nastaviteľné Činky:

Tu vám ponúkame tento vysoko kvalitný nastaviteľné činka, ktorá isdesigned tón svoju silu a budovať vaše svaly.Comparingto normálne činka, náš činka funkcie nastaviteľné weightsranging od 10 do 90 libier(5-40 kg).S našimi činka, nie je potrebné toworry, že váš dom je plný viac činky, len jeden ofour činky bude stačiť.Príďte a získajte jeden práve teraz.

Funkcie A Údaje:

【PREMIUM MATERIÁL] vyzýva Vyrobené z plastu-potiahnuté steelweight dosky a PP základňa, vysoká odolnosť voči erózii, odolné a robustné, nie je ľahké byť zlomený, určený pre dlhodobé použitie.

【NASTAVITEĽNÁ ZÁVAŽIA] vyzýva - S otočte číselník na dvoch koncoch činka, ste canadjust váhy z 10 libier na 90lbs(5-40 kg), v 5-poundincrements okamžite.Ryhovanej rukoväť je anti-prezentácia a pohodlné.Elegantný vzhľad, vhodné pre unisex.

【ABSOLÚTNE BEZPEČNÉ] vyzýva - je Dodávaný s jeden trvalý základ s latchdesign.Pre vašu bezpečnosť obavy, hmotnosti dosky môžu byť len changedwhen činky sú na základni.Bezpečné bradou zámky(ako pictureshow) chrániť hmotnosť dosky od pádu pri cvičení.

【PRIESTOR EFEKTÍVNE] vyzýva - Táto činka set je rovnocenné 15different závažia činky.S našimi nastaviteľné činka, nie je potrebné worrythat čísla činky môže neprehľadná tréningu spaceanymore.

【SKVELÝ VÝKON] vyzýva - Vhodné pre vykonanie základného bodyworkouts a ťažké nohy výťahov, pre zlepšenie svoje hlavné sily.Krčí ramenami, lunges, kučery, alebo vyvoláva, je to vaša voľba.

Špecifikácia:

Materiál: Oceľ, Nylon