Kostné Vedenie Slúchadlá Bezdrôtová Športové Slúchadlá IPx8 Headset Stereo handsfree Mikrofón 8 GB Podpora Pre Beh

• Značky: aftershokz slúchadlá prípade, bonw vedenie slúchadlá, slúchadlá kosti vedenie, ipx8 slúchadlá bluetooth, kosti tváre, slúchadlá onleny z8, kosti porsche, top ipx8, fotoaparát ipx8, slúchadlá mini ipx8

X18Pro IPX8 Vodotesné Kostné Vedenie Slúchadlá Bezdrôtové Slúchadlá 8GB memeory Bluetooth 5.0 Bluetooth slúchadlá s mikrofónom, MP3 Prehrávač(Black)

Parametre výrobku:

Bluetooth verzia:Bluetooth5.0

Pohotovostný čas:10H

Nepremokavé úroveň:IPX8

Odpoveď frekvencia:20 hz--20KKHZ

Ľahké batérie:230Mah

Bluetooth vzdialenosť:>10m

Čas nabíjania:2Hour

Kapacita pamäte:8 GB

Vyššie uvedené údaje sú získané z intemal laboratórií podľa osobitných conditionsThe skutočného používateľa návyky a životné prostredie, sa budú líšiť v skutočnom použití.

Funkcie:

1. Bezpečnosť na bicykli, na koni,Motocykel,Vodičský,Beh...

Zvuk sa prenáša prostredníctvom vibrácií, slúchadlá a prenášané do vášho vnútorného ucha cez lícne kosti.Plne chrániť vaše zvukovodu z nepohodlie spôsobené stláčanie zátkové chrániče sluchu.Open-ear dizajn vám môže pomôcť vždy venovať pozornosť okoliu a vyhnúť sa nebezpečenstvu a zároveň sa teší hudby.

2. Celkové povedomie o okolie-Kostné Vedenie Dizajn

Kostné vedenie slúchadlá, aby ste sa viac počuť svoje okolie a môžu byť skvelé pre veci, ako je cyklistika a beh v blízkosti dopravy.

3. 8GB MP3 Prehrávač bez Spojenia

Vstavanú pamäť s kapacitou 8 gb vám umožní stiahnuť hudbu do slúchadiel a hrať miestne piesne na slúchadlá.Keď cvičenie,beh alebo v práci,môžete si vychutnať svoju obľúbenú hudbu bez výkon vášho telefónu.

4. Bluetooth 5.0

Kostné Vedenie Slúchadlá, ktoré používajú advanced open-ucho technológie privides si najnovšie Bluetooth 5.0 prináša silné spojenie rýchlosti.Arikasen open-ear slúchadlá môžete pripojiť k rôznym vaše obľúbené Bluetooth-kompatibilného zariadenia, vrátane smart hodinky, tablet, tablet, systém IOS, alebo Android zariadenia, a oveľa viac.

5. Inteligentné Tlačidlo Kontroly

Vybavená Tromi Multi-funkčné Tlačidlá.Jednoduché ovládanie, nastavenie Hlasitosti, Prehrávanie/Pozastavenie prehrávania hudby, Prijať / Odmietnuť / Ukončiť Hovory.Poskytujú anglický Manuál pre jednoduché ovládanie a problémy.Môžete sa tiež obrátiť na naše 24 h Zákaznícky Servis, sme pripravení poskytnúť vám podporu.

6. Hlasový asistent funkciu a mikrofón

Inteligentný hlasový asistent funkcia môže priniesť maximálne pohodlie pri súvisiace funkcie (ako Siri) sú zapnuté na mobilnom telefóne,a ďalšie priniesť dobré skúsenosti a bezpečnosť pre užívateľa.Súčasne,vstavaný mikrofón môže byť použitý pre hovory.

7. IPX8, podvodná 3 m vodotesný

Okrem vychutnajte si hudbu pri surfovaní a plávanie, Arikasen kostné vedenie slúchadlá rovnaké vhodné pre beh, fitness, horúci prameň (viac ako 60°C) a iných vodných športov.

8. 8-10 Hodín životnosti batérie

Každej strane kostné vedenie zvuku pre slúchadlá, bol postavený v 200mAh lítiová batéria.Úplné nabitie trvať 2 hodiny, Pohotovostný čas 10 dní, z nich robí ideálne pre široké spektrum aktivít.

9. Bezpečné & Pohodlné

Priateľské k pokožke, dlho nosiť žiadne Svrbenie alebo nepohodlie, neubližuj vaše uši.Nie len môžete nosiť okuliare správne a pohodlne, ale môžete tiež nosiť naše slúchadlá v rovnakom čase.Budete zabudli ste na sebe to, len si to celý čas.Medzitým,naša slúchadlá sú vhodné aj pre rôzne hlavu veľkostí.Veríme, že To musí byť vynikajúci partner vo vašom každodennom živote.

Package vrátane:

1 x Kostné Vedenie Slúchadlá