Nordic Európskej 4 Hlavy Prívesok Svetlá Pre Jedáleň Reštaurácia Moderný Drevený Prívesok Lampa Visí Svetlá 110-240V

• Značky: led stropné svietidlo kompletný, stropné svietidlo lekárske, veľké stropné lampy, aufl led stropné svetlá, vrúbkovaným stropné lampy, lystre stropné lampy, led stropné svietidlo bluthoo, tiida stropné lampy, led stropné svietidlo plugin, ceiled stropné lampy

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

Produkt Foto: Veľkosť: 1 Vedúci : L17*H24cm Strop Base: Dia10*H2cm 3 Hlavy: L60*H24cm Strop Base: L35cm*W5cm*H2cm 4 Hlavy: L78*H24cm Strop Base: L65cm*W5cm*H2cm Napätie: 110-240V, Dĺžka Kábla: 60 cm Materiál: Drevo + Kov Farba Tela: Ako Fotografiu Zobraziť Tienidlo : Dia12*H14cm Základný Typ: E27 ( Žiarovka Nie je Súčasťou balenia ) Použitie: Jedáleň, spoločenská Miestnosť, Reštaurácia, Kaviareň, atď.

Niektoré Ďalšie Položky pre váš odkaz:

poštovné a odovzdanie 1. Tovar vám bude dodaný v 3 alebo 4 pracovných dní po obdržaní úplnej platby(vylúčiť víkendy & sviatkov).

2. Normálne, vašu objednávku vám trvá 7-40days (Poznámka: Dodacia lehota bude ovplyvnené mnohými faktormi, vyššie čas doručenia je len pre referenčné účely.Presné dodávky dní, prosím, aby express spoločnosti, čas príchodu ako štandard.)

3.Všetky objednávky bude dodaný kupujúcemu je alipay adresu (ak neviete nás informovať vopred), uistite sa, že vaše alipay adresa je správne pred zaplatením.

PS: SME ALWYAS DODÁVANÝ POŠTOU, LETECKY.AK MÁTE IDEÁLNY EXPRESS SPOLOČNOSTI , STAČÍ PRIDAŤ ĎALŠIE POŠTOVNÉ. (PROSÍM, KONTAKTUJTE PREDÁVAJÚCEHO PRVÝ)

spôsob platby akceptujeme ALIPAY(VIAZANÝ) len vrátenie peňazí Dvoma spôsobmi: Výmenu alebo Vrátenie peňazí( Len pre naše výrobné problémy , kontaktujte nás Prosím najneskôr do 7 dní po prijatí tovaru, Budeme vykonávať polícia po potvrdení.)

o nás sme profesionálne LED a lampholder produkt dodávateľa( LED dole svetla/LED panel svetlo/LED stropné svietidlo/LED track svetla/LED žiarovka/LED lampholder/LED váza/LED stolná lampa/LED skladovanie lampy..... ).Počas posledných rokov nášho výrobku boli predané množstvo zákazníkov v rôznych krajinách.Ak máte akékoľvek otázky alebo hľadáte nejaké Led produkty, ktoré nie sú v príspevku na našom webe , prosím, kontaktujte nás pre free,odpovieme vám čo najskôr.

• Počet svetelných zdrojov - 1
  • Typ Inštalácie - Kábel Prívesok