Kintex-7, XC7K325T Vývoj Doska, PCIe, 10G Ethernet, Filter Dát Karty, Zrýchlenie Karty

• Značky: xilinx spartan 7 auta, xc7k325t údajového hárka, usb c 10g kábel, xilinx 100 pin pomocou fpga, chrome nechtov strieborný prášok 10g, batérie, nabíjačky 7 sh, dbg ethernetový kábel 6, pomocou fpga xilinx ic čip, 47 iphone 7 doska, voda redmi 7

Kategória: Meranie A Analýzy Nástrojov

modname=ckeditor

Kód produktu:AT01

1. AT01Card založené onKintex-7 pomocou fpga ,Je InclusionPCI Express2.0 x4,Dve supports10GEthernetSFP+Rozhranie,vysokej speedDDR3,Vysokú šírku pásma a vysoký výkon vývojovú platformu s výdatnými rozšírené rozhranie。

2. Vysokorýchlostné zdrojov 2Lu WanzhaoSFP+,1roadSataInterface,PCIE Gen2 x4

3. DDR3Maximum Rozhranie Support8Gbit,Údaje Bit Width32bit,Maximálny prevádzkový rate900MHz(1800MT/s)

4. Poskytujú transplantationRiffa2.2.2 Vydanie PCIE DMASource kód,SupportGen2.0 x4。

5. Výkonný Napájací zdroj Dizajn,Core current30A,Kintex-7Core Aktuálne Všeobecné Requirements20AOnly týmto spôsobom môžete zložité operácie je možné zaručiť.,Hlavným dôvodom, prečo sa väčšina zákazníkov ísť dole pri behu algoritmu je, že základné aktuálne na palube nie je dosť.

6. Všetky externé napájanie pre našu spoločnosť je zásielky is12V/5A, Aktuálne to5A,maximálny výstupný výkon spotreba is60W,, Aby spĺňali požiadavky vysokorýchlostné jednej palube computing,tak dlho, Ako to isKintex-7,Nadužívaniu vnútorného resources60%,Čip spotreba energie bude exceed25W,Low-power externé napájanie nemôže poskytnúť dostatočný výkon。

7. Naše dlhodobé supplyPCIE DMATransfer Prispôsobenie Služby,Ak sú požiadavky na úpravu,kontaktujte, Prosím, zákaznícky servis pre cenovú ponuku.

8. Kompletné hardvérové schémy(PDFformat)

Hlavný Čip:Xilinx: XC7K325T-2FFG676I

Táto rada karta je široko používaný v mnohých oblastiach.,Môže byť použitý ako high-rýchlosť zber dát dokovacej karty,Komunikačné Siete Filter Karty,môže pracovať s viacerými operačnými systémami.,Vrátane súčasnej populárnej Ubuntu,DebainEquivalentLinuxsystem。

Komplet plná výška bola vyvinutá.、Semi-vysoký stupeň pásy,Zákazníkov môže byť nainštalovaný priamo na serveroch alebo individualsPCOn vývoj produktov。

Dyha Podporu ExternalDC-12Vpower dodanie,podporuje aj slave motherboardPCIEInterface elektrifikácia

Snímač teploty čip je integrovaný na jednej palube,Zabezpečiť, aby dyha môžete v reálnom čase sledovať životného prostredia teplota vo vysoko spoľahlivé prostredie,včasného varovania teploty,Poskytovanie software rutiny pre snímače teploty

VeneerMGTConfigurable hodiny čip je použitý pre vysokorýchlostné kanál vstup hodiny,Záruku, že zákazníci sú rightMGTInterface pre Flexibilné Hodiny Spínacie。

Tento dyha možno rýchlo vyrobené,ústretový založené onK7Quick uvedenie výrobkov na platforme

hardvérových prostriedkov

1,standardPCI ExpressHalf-vysoké a pol dlhé karty,Vhodný pre bežné servery、Semi-vysoký Štandard pre pracovné Stanice, Dyhy Koordinácia/All-vysoký stupeň pásy,Vhodné pre zákazníkov, aby sa pevne inPCOn server

2. Pomocou fpga: XC7K325T-2FFG676 (Grade2,Priemyselné stupeň)