LED Červené Svetlo Terapia Zábal Pás 660&850nm Infračervené Laserové Terapie Zariadenie Svaly Spoločné Úľavu od Bolesti Nositeľné chudnutie Chudnutie

• Značky: jade infračervené, znamenie led, vson laser, červený náramok terapia, spoločné obrazovke, jahyshow červený laser, elementárne laserové svetlo, neurčená nohavice, tenké zábal, infračervené čierne

Kategória: Starostlivosť O Pleť Nástroje

Červené Svetlo Terapia Zábal Pás 660 850nm Infračervené Laserové Terapie Zariadenie Svaly Spoločné Úľavu od Bolesti Nositeľné chudnutie Chudnutie

Názov produktu

červené svetlo terapia pad

wave dĺžka

660nm/850nm

Funkcia

body slim/úľavu od bolesti

farba

čierna

moc

30w

powerbank

podpora

led nummber

210pcs(168pcs*660nm led,42pcs*led 850nm)

Záruka

2 rokov

ZÁSADY ČERVENÁ SVETELNÁ TERAPIA PÁSU

Pretože infračervené lúče môžu preniknúť hlboko do podkožného tkaniva ľudského tela, infračervené reakcie sa používa na zvýšenie teploty hlboko podkožného kože, rozšíriť kapiláry, podporovať krvný obeh, oživiť enzýmy, posilňujú krvné bunky a tkanivo metabolizmus, a hlboké prenikanie infračervených lúčov môže dosiahnuť hlbín svaly a kĺby, čím tela, vnútorné teplo, uvoľňuje svaly, podporuje výmenu kyslíka a živín v microvascular siete, a vylučuje akumuláciu únavových látok a kyseliny mliečnej a iné starnutia odpadu v tele.Má vynikajúci účinok na odstránenie vnútorného opuch a zmiernenie bolesti.Hlboký účinok tepla v tele, spôsobené ďaleko-infračervené žiarenie môže aktivovať bunky, zlepšujú regeneráciu tkanív, podporujú rast buniek, posilňuje funkciu pečene, zlepšenie detoxikácie pečene a detoxikáciu, a držať sa vnútorných orgánov v dobrom stave.Dá sa povedať, že najlepšia prevencia chorôb stratégie .

ČERVENÉ SVETLO TERAPIA PÁS na chudnutie ZÁSADY: infračervené lúče irradiate ľudské telo produkovať rezonančnej absorpcie, ktoré môže vyvolať únavu a aging látky, ako je kyselina mliečna, voľných mastných kyselín, cholesterolu, prebytočný podkožný tuk, atď., vzhľadom k aktivácii vlasový folikul otvorenie a podkožného tuku, bez prechodu cez obličky , Priamo metabolizovaný z kože.Preto, to môže urobiť pokožku hladkú a jemnú.Fyzioterapia vplyv ďaleko-infračervené žiarenie môže zvýšiť telu tepelnej energie a aktiváciu buniek, čím sa podporuje metabolizmus tukového tkaniva, pálenie a štiepením a náročné prebytočný tuk, čím sa účinne schudnúť.

Zmes červená svetelná terapia a blízko infračerveného.Vyšší podiel červené svetlo vlnovej dĺžky sa vstrebáva do pokožky, tkanív, takže je účinné najmä v podpore zdravia pokožky a zvyšuje tvorbu kolagénu produkty.V blízkosti-infračervené svetlo 850nm, má dlhšiu ako vlnová dĺžka červeného svetla.Môžu poskytnúť energiu pre bunky tela, čo je ideálnou voľbou pre zvýšenie svalu a zníženie bolesti kĺbov a zápalu.

13.7*21.6 palcový veľké oblasti pokrytia a na prenosné a pohodlné použitie..Ľahký microfleece vlákna poskytuje maximálne pohodlie pri každodennom používaní.Nastaviteľné ramenný popruh pomáha osvetlenie systém bude nainštalovaný okolo cieľovej oblasti.Je to ideálne riešenie pre domáce/odbornej prípravy a kancelárske použitie, užívať si vaše svetlo kedykoľvek a kdekoľvek bez nepohodlie.

Prírodné, bezpečné, a sústredená.Vedeli ste, že červené svetlo terapia poskytuje bezpečné, koncentrované prírodné svetlo vlnovej dĺžky pre vašu pokožku a buniek, čím sa znižuje oxidačného stresu a stimuláciu buniek výroby energie?

Uložiť viac a lepšie žiť.

Pokračovaním v používaní svetlo, uvidíte úžasné efekty a prínosy pre zdravie.Mnohé klinické štúdie preukázali, že tieto dávky, tak prosím buďte si istí, že vaše telo bude ťažiť z každej liečby.To zvyčajne trvá 1-2 týždne na zmiernenie bolesti a urýchlenie hojenia rán, a 1-2 mesiace vidieť zlepšenie zdravotné problémy.

Deklarácia produktu:

Aby ste sa cítili pohodlnejšie, keď si kúpite, naše červené zariadenia na opracovanie prichádza s plnou 2-ročná záruka.Ak potrebujete akúkoľvek podporu, sme vždy radi, aby vám slúžili

Tento výrobok nesmie byť použitý ako priama náhrada za akýkoľvek liek, ani ho použiť na diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

• Výrobný Proces - Ručne Vyrobené
  • Certifikácia - CE
  • Zdroj Napájania - Žiadne Elektrické, EÚ, UK, USA, AU, Japonský, Kórejský
  • názov výrobku - červené svetlo terapia mat