LED DRL Daylights Pre Honda Mesta RS 2020 Dynamické Žltá Zase Signál Denných prevádzkových Svetlomety Jazdy na Čítanie

• Značky: keychain honda mesta rs, honda city lights 1998, lampa proti niebla honda city, reťaz honda rs, disk honda rs, honda civic rs difúzor, honda city 2001 svetlá, motocykel honda city, honda civic city light, honda city oem svetlo

DNO Pre Honda Mesta RS 2020 Dynamické žltnú Signál Relé Nepremokavé ABS 12V Auto Lampa DRL LED Denných prevádzkových Svetlo Hmlové Svietidlo

*Zásielky

--1 DHL/UPS/FedEx/TNT/:3-7 pracovných dní,EMS:7-14 pracovných dní,Čína Príspevok Leteckej Pošty trvá 15-60 pracovných dní od

v rôznych krajinách.Sme nemôže niesť zodpovednosť za meškanie spôsobené tým, že váš miestny, poštové služby, alebo podľa Medzinárodnej

Colných Kontrol.

--2 vyhradzujeme právo určiť najlepší spôsob dopravy a dopravcu k dispozícii.

--3, Ak balíkových zásielok z Číny,generované zákazník dane v tranzite,hradí kupujúci.

*Záruka

--Ak je nejaký problém v procese , prosím kontaktujte nás na prvýkrát , budeme sa snažiť pomôcť vám vyriešiť problém.

Predtým, než sme sa dať riešenia, prosím neotvárajte sporu, alebo zanechať zlé preskúmanie, aby spory a zlé recenziu

nemôže si naše záručný servis!

*Návrat Politiky

--1 Výrobky môžu byť vrátené na vrátenie peňazí alebo výmeny do 7 dní po prijatí tovaru .Vrátený tovar

musí byť nepoužitý, v pôvodnom obale a zahŕňajú všetky súčasti príslušenstva.Náklady na dopravu sú nevratné.

--2, obráťte sa na predajcu pred akýmkoľvek vrátiť.Predávajúci poskytne Return Merchandise Authorization (RMA) na kupujúceho.

Žiadne produkty vrátený predávajúcemu bez RMA budú neplatné.Uveďte, prosím, návrat sledovania Č.na rýchlejšie vrátiť peniaze, platbu spracujeme.

--3 Budeme využívať každý prostriedok, aby sa zabezpečilo, že vaše priznanie je spracovaná okamžite a bez ťažkostí.Prosím, kontaktujte nás pre akýkoľvek produkt alebo služba otázky pred stupňujúci sa na Skola-trstene.sk pre riešenie.

*Spätná väzba a Hodnotenie

--Vaše odpovede sú veľmi dôležité pre naše podnikanie rozvoja.

- Ak máte akékoľvek problémy s našimi položky alebo služby , len neváhajte a kontaktujte nás v prvom rade pred odchodom žiadne neutrálne alebo negatívne spätné väzby, budeme robiť všetko, aby sme zaručili vašu spokojnosť.

• Druh Materiálu - abs+led
  • Príkon - 10W