Motocykel Kapotáže PRE Apulia RS125 2006-2011 Motocykel Shell Kapotáže Nastaviť ABS Vstrekovanie vpn-Frade Shell

• Značky: aprilia rs125 skrutka, aprilia rs125 reťaze, aprilia rs125 keychain, aprilia rs125 prevodov, aprilia rs 50 dielov, aprilia rs125 stojan, aprilia rs125 vidlica, aprilia rs125 nastaviť, aprilia rs125 sedlo, aprilia rs125 strane

Kategória: Rámy A Armatúry

Produkt výhody:

1. 100% zbrusu nový a ľahko-to-install kapotáže, nové po predaji časti podmienky (non-OEM) a otvory boli predvŕtané, vyrobené s predvŕtanými kompresie liatie technológie, ktoré môžu dosiahnuť presné fit, vrátane tepelnej izolácie technológie.

2. Všetky farby môžu byť prispôsobené podľa požiadaviek kupujúceho.

3. V číne vysokokvalitného ABS plastu má dobrú pružnosť a tepelnú odolnosť, a nie je ľahké zlomiť.

Nákupný sprievodca

1. Objednávku a začať výrobu, musíme 7 ~ 15 dní pre kompletné maliarske práce.

2. Pretože je prispôsobený produkt, viac ako 24 hodín po zadaní objednávky.Objednávku nie je možné zrušiť.

3. Sme len poslať správnu adresu doručenia, prosím, uistite sa, že vaša adresa je správna.

4. Clá výrobkov hradí kupujúci sám.Predávajúci nie je vyzdvihnúť a zaplatiť poplatky.

5. Po výrobok je podpisom akejkoľvek nespokojnosti alebo poškodenie počas prepravy, prosím, kontaktujte nás.Budeme aktívne zvládnuť problém pre vás.Naším cieľom je uspokojiť zákazníkov.

6. Ak ste spokojní po výrobok je podpísané, prosím, dajte nám 5 hviezdičiek + krásne obrázky. (Budeme vyberte "kvalita kupujúci" v komentároch, a dať im tajomný dar nabudúce kúpi výrobok!)

Zobraziť Produkty

Po-predajný servis