Zlaté Hliníkové Obývacia Izba Led svetiel Prívesok Ježko Tvar Bar Reštaurácia Hanglamp Domov Deco Loft Závesné Svietidlá

• Značky: zte prípade ježko, aura led svetlá, loft štýl vedenia, prípade ježko, kolesá loft, loft štýl posteľná bielizeň, loft béžová obrázok, led ježko, lampa ježko čierna, plagát loft nápis

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

Vitajte v našom obchode :

1. Prosím vyplňte vaše meno, adresa, psč a telefónne číslo správne.

2. Doprava zdarma znamená, dodávky, s výnimkou dane,colné odbavenie, atď.

3. Prosím, trpezlivo čakať do zasľúbenej dodacia lehota.Ak nechcete dostávať svetlo v rámci dodacej lehoty, vrátime vám.

4. Ak narazíte na nejaké problémy pri nákupného procesu, prosím, kontaktujte nás v čase.Budeme úprimne pre vás odpoveď.

Poznámka: položky nezahŕňajú žiarovky!

O platbu:

1.Odporúčame vám používať Alipay, ktoré je bezpečné pre nás oboch.Platba sa uvoľňuje nám po potvrdzuje, že tovar bol doručený.

2.Prijímame len platby keď ESCROW,prosím, potvrdenie s nami, Ak ste žiadosť iná platba ako je Paypal /TT banky / Western Union a tak ďalej.

3.Všetky hlavné kreditné karty sú akceptovať cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

4.Platba by mala byť hotová do 7 dní,kontaktujte nás ak máte otázky týkajúce sa platby.

O poštovné:

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie) .

2. Tovar bude doručený do 7 pracovných dní po prijatí platby prijaté.Ak chcete zmeniť adresu doručenia, prosím, nechajte odkaz na správu.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy.Prosím, uistite sa, že ste dodaciu adresu je správne Pred nákupom,nie sme zodpovední za zlý, alebo nedoručila adresu.

5. Na dispečingu hladko a rýchlo, môžeme loď položky voči inej kuriéra/prepravcu,rozhodnutie z nás je konečné.Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely.

6. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.Tranzitný čas sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

7. Ak ste nedostali vašu objednávku po uplynutí 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovania vašej objednávky a získať späť čo najskôr.Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

8.Ak spĺňate nejaké ťažkosti v dodávke, mohli by ste sa poradiť k nám a rieši legitímne.

9.Nie sme zodpovední za akékoľvek nehody, oneskorené alebo iné problémy, ktoré sú zodpovedné prepravné služby a Akékoľvek dovozné poplatky sú kupujúci zodpovednosť.

O gurantee:

1.12 mesiacov Záruka.Kúpiť s dôverou (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí).Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka.Všetok tovar ponúkame na predaj sú v dobrej kvalite a za preskúmanie predtým, ako sú odoslané z

2.Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (v pôvodnom obale, ak je to možné).Je potrebné uviesť podrobnejšie v parcely, NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S uplynutou platnosťou ZÁRUKY.

3.Ak položka je chybné v 1 mesiac, budeme ramenný JEDEN SPÔSOB nákladné a odoslaním nahradenie po obdržaní návratky.Alebo ponúknuť vrátenie peňazí (nemusia zahŕňať reight) po prijatí do chybné položky.

4.Ak položka je chybný, po 3 mesiacoch, stále sa môžete poslať späť k nám, budeme posielať nové od doručenia chybného tovaru.Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok za a späť nákladnej dopravy.

5.Man-made chyby nie sú zárukou, ako sú rozbité, scrash.

O feedbaek:

1.Ak máte akékoľvek otázky, nás prosím kontaktujte prostredníctvom Skola-trstene.sk Obchodu Správcu alebo e-mailom.Budeme radi pomôžu.Vzhľadom na časové pásmo rozdiel,správy budú odpovedali do 24 hodín .pošlite nám správu, ak existuje akékoľvek problémy, pred odchodom spätnú väzbu.

2. Ak ste sa uspokojiť s našimi položky , prosím, dajte nám Pozitívna spätná väzba a 5-hviezdy DSR na podrobné hodnotenie predajcu, Pretože to je pre mňa veľmi dôležité.Vďaka za vašu podporu a pochopenie.Ak nie uspokojiť prosím, kontaktujte nás pred ochodom neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu ,aby sme mohli vykonať až budete spokojnosti,vďaka.

3.Poskytneme vám služby ako najlepšie, ako môžeme,pretože spätná väzba a 5 hviezd, čo sme sa usilujú o.Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosti zákazníkov!

4.Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na Skola-trstene.sk!

• Je Žiarovky Zahrnuté - No
  • Tienidlo Farba - zlato