2021 Nové Módne Letné Žena Luxusné Crystal Pearl Flower Ozdobené Ploché Blingbling Lesk Sandále Remeň Sandále, žabky

Pravidelné cenu €101.59
  • Značky: ženy flip flops ženy, letné žabky boku hrdinu, luminated flip flops, bikini listov, dámy malá veľkosť papuče, vyšívané flip flops, papuče veľkých otcov, veľká mačka papuče, xiao mužov listov, mužov adidas listov

Kategória: Dámske Topánky

O Veľkosti:

Skôr, než si kúpiť topánky, prosím zmerajte dĺžku nôh, a potom si vyberte príslušnú veľkosť na veľkosť grafu.

Detail produktu:

Ak chcete vidieť viac detailu produktu ,môžete ma kontaktovať.

Whatapps : +84 907777 001

Moje meno je Karol, ja vám ten najlepší servis.

Upozornenie:

1. Dodacia lehota

1)dodacia lehota bude 3-5 dní po zadať objednávku.

2) Ak sa potrebujete dostať topánky, akonáhle je to možné, prosím, kontaktujte ma pred mieste objednávky.

2. Logistika podrobnosti

1)E-packet:doprava zadarmo(15-25days)

Služby spojené KRÁĽOVSTVO,USA,Kanada,Austrália,Francúzsko,Rusko...Väčšina krajín môže dosiahnuť prostredníctvom E-Paketové Logistiky.

2) Skola-trstene.sk Štandardná Doprava:zadarmo shiping(15-35 dní)

Ak vaša krajina nemôže dosiahnuť prostredníctvom E-Paketové Logistiky,budem používať Skola-trstene.sk Štandardná Doprava Logistika.

3)DHL:pridať 20$/pár (5-10days,väčšina krajín)

4)EMS:pridať 20$/pár(7-12days,väčšina krajín)

5)Toto je iba oficiálny čas príchodu,môže byť zvláštne okolnosti vedúce k oneskoreniu,vďaka za pochopenie.

3 .Návrat politiky

1)Ak nie je kvalita problém,prosím, fotografovať a kontaktujte ma v 7days po obdržaní balíka.Po tom, čo sme comfirm môžete urobiť, vám vrátime plnú sumu a vrátiť tovar alebo vrátiť časť peňazí a zachovať tovaru.

2)Ak nie je kvalita problém,môžete tiež vrátiť na nás, Prepravné poplatky sa predpokladá zo strany zákazníkov .

Spätná väzba:

1) Pozitívna spätná Väzba(5 hviezdičiek) je pre nás veľmi dôležité .Ak naše topánky kvality a kvality služieb získať váš súhlas ,prosím, použite svoje ruky, aby nám dal päť hviezdičiek!!!

2) S lízingu, kontaktujte nás pred leaveing neutrálne alebo negatívne spätné väzby.Budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy a prosím, dôverujte nám!!!

• Vrchný Materiál - PRAVÁ KOŽA
  • Obkladový Materiál - PRAVÁ KOŽA
  • Vzor Typ - Pevné
  • Rozhodné miesto - Vonku