2 Din 9.5 Palcový Stlačte tlačidlo Displeja MP5 Prehrávač Car Stereo FM Rádio pre Apple/Andriod CarPlay Zrkadlo Odkaz Navi+ 4 LED Fotoaparátu

• Značky: repco apple carplay, 2 din rádio gps jansite, uzytek apple carplay, 2 din rádio gps vstup, diy apple carplay, bezdrôtové apple carplay k900, suzuki bezdrôtový apple carplay, rover apple carplay, bezdrôtové apple carplay c200, 2 din rádio gps španielsko

Kategória: Auto Inteligentný Systém

Kompatibilné s Apple Carplay: Tento double din auto stereo kompatibilné s Apple Carplay stačí pripojiť pomocou vášho inteligentného telefónu cez USB kábel, ktorý je možné pre prístup k mapy, navigácia, telefón, kontakty, hudbu, e-mail, notifikáciu a ďalšie.

Upgrade Zrkadlo Odkaz Funkcia: autorádio, podpora smart telefónu Zrkadlo Odkaz pre Android a iOS systému, ktoré by mohli zobraziť obsah zo svojho mobilného telefónu na obrazovke synchrónne.

9.5 Palcový Full Stlačte tlačidlo Displeja: Auto stereo s IPS 9.5 palcový kapacitný dotykový displej, HD 1080P.To môže byť použitý s 9-palcovou základňu a 10,1-palcový základná premenná rámom, ktorý robí inštaláciu jednoduchšie a rýchlejšie, a prispôsobivosti je viac flexibilná.

Jedinečný Hlas Asistent Funkcia: Po pripojení pomocou telefónu cez Bluetooth, stlačte hlasové tlačidlo funkcie na toto auto stereo pre spustenie telefónu zabudovaný hlasový asistent, vrátane Siri alebo google voice asistent.Poslať rôzne príkazy ľahko napríklad: "Hovor Jessica", "Prehrávanie hudby", "Turn up the volume", atď.Hlasový Asistent Funkcia je synchronizovaný s mobilného telefónu hlasom, a nie je obmedzená tým, že jazyky rôznych krajín.

Podpora: anglický/Čínsky/portugalčina/Western/ruština/German/Italian/Polish/francúzsky/Japonské/turečtina/češtine a v iných jazykoch, štandardne je nastavená angličtina

9.5 Palcový Din Dvojité Auto Stereo

Chipset: 2900

Veľkosť obrazovky: 9.5 cm

Obrazovka rozlíšenie: 768 x 1024

Zrkadlo odkaz: Android / IOS

Rádio čip: 8035

Výstupný výkon: 4 x maximálne 45 w

Pracovná teplota: -40℃-80℃

Volant ovládanie funkcia: podpora

Bluetooth verzia: 4.2

Zosilňovač čip: AC7388

Rádio frekvenčné pásmo: FM

Video výstup: podpora

Cúvanie vstup:AHD&CVBS,

USB: Duálne rozhranie USB

AUX: Podpora

carplay: Apple telefón

Hlasový asistent: podpora

Audio formát: APE / FLAC / WAV / MP3 / WMA, atď.

Video formát: MKV / RMVB/ AVI / MP4 / MDV, atď.

Formát obrázku: PNG / JPEG / JPG / GIF / WBMP / BNP, atď.

Jazyk: Podpora angličtina/Čínsky/portugalčina/Western/ruština/German/Italian/Polish/francúzsky/Japonské/turečtina/češtine a v iných jazykoch, štandardne je nastavená angličtina

Materiál:ABS

farba:Čierna

Obsah Balenia:

1 x Auto MP5 Prehrávač

1 x Napájací kábel

1 x USB kábel

1 x anglický manuál

1 x 10.1 palcový držiak

1 x 4 LED Záložný Fotoaparát

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

• Rádio čip - 8035
  • Rozlíšenie Obrazovky - 768 1024