CX-8021 Auto Plug and play parkovacia Kamera Rozhranie pre 2013-2016 1/2/3/4/5/7series

Pravidelné cenu €209.95
  • Značky: zadnej strane fotoaparátu bmw f87, fotoaparát cheerson cx 30w, mazda 6 gh zadnej strane fotoaparátu, mazda cx 5 diagnostický nástroj, 2018 mazda zadnej strane fotoaparátu, zadnej strane fotoaparátu 1080 mazda 3, zadnej strane fotoaparátu bmw 250d, reverzné kamera mazda 3 teyes, cx 5 svetla kanazawa, cheerson cx 10wd fotoaparát

Kategória: Auto Video Dohľad

Toto video interface Modul je určený pre pripojenie zozadu kamery na OEM monitore >>Funkcie: Zabudovaný inteligentný parkovací asistent systém s aktívnym parkovanie usmernenia funkciu .Pre BMW 1/2/3/4/5/7series X1/ X3/ X4 /X5 a BMW, Mini s 6 Pin NBT systém Plug and play,nedeštruktívne inštalácia >>Originálne Menu a LVDS Konektor:

>> Auto Kompatibilita:

Model Série veľkosť Model Rokov Systém 8021 1Series 6,5"/ 8,8"10,2" 2013 2016 NBT(6pin LVDS konektor) 2Series - - 3Series 4Series 5Series 7Series X1 X3 2013 2016 X4 X5 Mini

>>Schéma zapojenia:

>> Technické Špecifikácie:

Vstupy:

LVDS

CVBS pre parkovacia kamera

CVBS pre čelný pohľad kamery

Výstupy:

LCD outpu

Výkon:

Príkon: 8 V DC ~ 24 V DC

Max.príkon: 12 W

Prepínanie režimu zadávania textu

DIP prepínačov

S OEM tlačítko cez MÔŽE

Teplé Tip: Inštalácia : prečítajte si, Prosím, pokynov alebo montážne výkresy starostlivo pred inštaláciou.Všetky zariadenia môžu byť nainštalované iba kvalifikovaní odborníci.Inštalácie, aktualizácie a iné operácie na automobilový priemysel elektronika je na vaše vlastné riziko.Nie sme zodpovední za nesprávny chod zariadenia, ak nie je správne nainštalovaný.Zásielky: 1.Keď si objednáte, my zvyčajne dodať tovar prostredníctvom DHL, EMS, UPS, Fedex, 4PX, atď.To trvá asi 5-7 dni, aby sa dospelo, a expresné doručenie trvá približne 3-5 dní. 2.Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.Spätná väzba: Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

• Certifikácia - CE
  • Typ Alarmu - Vozidlo Zálohy Kamery