Muži Príležitostná Obuv Módne Kožené Tenisky pre Mužov Priedušná Pošmyknúť na Zapatillas Hombre Masculino Pohodlné Topánky Mens Príležitostných *

• Značky: dresz ležérne topánky, humto zimné tenisky, napapiry pánske topánky, naby kožené topánky, originálne kožené hodinky ticwatch, proncess topánky deti, neurčená nohavice, tabi ploché topánky, ezy mužov obuvi, muž chôdze topánky kožené originálne

Kategória: Pánske Topánky

Sku:s102054

Prosím, prečítajte si nasledujúce prvý:

Č.1 veľkosť vidíš, nie je štandardný Európsky alebo Americký veľkosť, takže musíte presne zmerať dĺžku nohy.Potom podľa skutočná dĺžka nôh, pozrite si naše veľkosť grafu, zvoliť veľkosť.

Č.2 dĺžka vložky by mali byť 0-1.5 cm väčšia ako dĺžka nohy

Ako je znázornené na obrázku nižšie, merať nohu dĺžky presne.

dĺžka nôh: 24 CM= si vybrať NÁS: 6.5

dĺžka nôh: 24,5 CM= si vybrať NÁS: 7

dĺžka nôh: 25 CM= si vybrať NÁS: 7.5

dĺžka nôh: 25.5 CM= si vybrať NÁS: 8

dĺžka nôh: 26 CM= si vybrať NÁS: 9

dĺžka nôh: 26.5 CM= si vybrať NÁS: 9.5

dĺžka nôh: 27 CM = si vybrať NÁS: 10

Vyššie uvedené údaje sú len pre referenčné účely, ak je dĺžka vašej nohy nie je veľmi štandard.Môžete požiadať mi na e-mail.

Nákupný sprievodca informácií:

Vážení zákazníci a priatelia, vítame vás na návštevu nášho obchodu a kúpiť si naše produkty.Tam sú niektoré informácie, ktoré musíme venovať pozornosť.Idem na vypracovanie tu, dúfam, že si môžete prezerať:

1: veľkosť produktu sa meria ručne usa a tam budú nejaké odchýlky.Prosím pochopiť.

2: farba produktu je prevzatý od našich zamestnancov osobne.Tam môže byť určitý farebný rozdiel.Avšak, pôvodný výrobok je veľmi krásna.Prosím, uvoľniť ju pre nákup.

3: Ak balík, ktorú dostal, môže byť poškodený, prosím, uistite sa, že záznam celé video, keď si otvoriť balíček a odošlite nám ho.Sme vám nejaké kompenzácie.

4: Keď si objednáte produkt, ak existuje akékoľvek údaje, ktoré si nemôžete prečítať, prosím, neváhajte nás kontaktovať.Náš zákaznícky servis vám prvá odpoveď.

Nakoniec, prajem vám šťastný nakupovanie!!!

• Módny Prvok - Šitie
  • Materiál Podrážka - PU