Svetový deň zdravia 2022

      Svetový deň zdravia poskytuje globálnu príležitosť zamerať pozornosť na dôležité problémy verejného zdravia, ktoré ovplyvňujú medzinárodné spoločenstvo. Pri príležitosti Svetového dňa zdravia sa spúšťajú propagačné programy, ktoré pokračujú ešte dlho po 7. apríli.
     Aj v našej škole sme si pripomenuli tento deň 8. apríla prípravou zdravých nátierok. Nátierky pripravovali vybrané dievčatá z 2.stupňa, ktoré sa s chuťou a šikovnosťou zhostili prípravy. Za hlavných ochutnávačov a zároveň hodnotiteľov nátierok boli vybraní chlapci
z jednotlivých ročníkov, ktorí si pochutnali na nátierkach a zhodnotili, že majú šikovné
spolužiačky. Nátierky ohodnotili nasledovne :

1.miesto:
– cesnaková nátierka, ktorú pripravili dievčatá 7.ročníka
– avokádová nátierka so syrom, ktorú pripravili dievčatá 9.ročníka

2.miesto:
– avokádová nátierka s paradajkami, ktorú pripravili dievčatá 8.ročníka
– bryndzová nátierka, ktorú pripravili dievčatá 6.ročníka

3.miesto:

– avokádová nátierka s tvarohom, ktorú pripravili dievčatá 5.ročníka
Po vyhodnotení nátierky ochutnali aj ostatní žiaci školy.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2021/2022. Zálohujte si trvalý odkaz.