Okresné kolo olympiády z anglického jazyka

     V okresnom kole olympiády z anglického jazyka našu školu reprezentovali dvaja žiaci – víťazi školského kola. V kategórii 1A to bol Matej Bartko, žiak 7. ročníka a v kategórii 1B Krystian Budai, žiak 9. ročníka. Obaja chlapci počas bežného vyučovania v škole preukazujú už dlhodobo výborné znalosti angličtiny – v písomnej i ústnej forme tohto cudzieho jazyka. Svoje vedomosti a zručnosti prezentovali aj v okresnom kole. Obaja sa stali úspešnými riešiteľmi, Krystián sa umiestnil na 6. mieste spomedzi 22 súťažiacich z celého okresu. A na záver to najlepšie Matej sa stal víťazom vo svojej kategórii spomedzi 19 súťažiacich a postúpil tak do krajského kola!

Obom chlapcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ich ďalšom štúdiu.

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.