Trstenská štafeta 2021

     Aj v tomto školskom roku sa mnohé európske veľkomestá, mestá, mestečká i obce zapojili do Európskeho týždňa športu a naša škola sa po tretíkrát pridala k nim aktivitou Trstenská štafeta. „#BeActive“ – „#Buď aktívny“ sa ozývalo areálom školy v pondelok 4. 10. 2021.     Pozvanie opäť prijali pán starosta, naši malí miestni škôlkari so svojimi pani učiteľkami i pani kuchárky z našej školskej jedálne.
     Štafetu symbolicky spoločne odštartovali pani riaditeľky s pánom starostom.
     Na bežeckej trati odhodlané výkony postupne odovzdávali škôlkarské RYBKY, ŽABKY, VÁŽKY so svojimi pani učiteľkami. Nielen chutne varia, ale aj odhodlane bežia a rady s nami spolupracujú v rôznych aktivitách. Tohto roku nás opäť nesklamali  naše pani kuchárky. Postupne sa na bežeckej trati našej štafety vystriedali žiaci od prvého po deviaty ročník, pedagogickí i nepedagogickí zamestnanci našej školy.
     Pevne veríme, že pre 276 veľkých, stredných, malých i najmenších nožičiek boli najväčšími odmenami pekná atmosféra, čerstvý vzduch i radosť z pohybu a zdravia. Za sladkú jesennú zdravú odmenu ďakujeme Školskej jedálni a Obecnému úradu Trstené pri Hornáde. 

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2021/2022. Zálohujte si trvalý odkaz.