Zisťovanie záujmu o domáce testovanie

Milí rodičia,

ministerstvo školstva SR ponúka v priebehu školského roka rodičom možnosť využiť dobrovoľné samotestovanie žiakov antigénovými testami v  domácom prostredí.  Každý žiak, ktorého rodič prejaví záujem, dostane sadu 25 ks testov na domáce testovanie.

Takúto možnosť majú aj tí žiaci, ktorí sú zaočkovaní a aj tí žiaci, ktorí prekonali ochorenie COVID-19. Vo všetkých prípadoch je testovanie domácimi antigénovými samotestami dobrovoľné a bezplatné.

Ak máte záujem o tieto testy a nepoužívate Edupage, tento doklad vytlačte, označte, podpíšte a oskenované pošlite  na adresu: zstrstene@gmail.com do stredy 25.8.2021 do 21.00 hod., alebo osobne doručte do školy a to v stredu 25.8.2021 do 13.00 hod.

 Tlačivo si môžete stiahnuť  TU (WordPDF).

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2021/2022. Zálohujte si trvalý odkaz.