Oznam – nástup žiakov 8. 2. 2021

Od pondelka 8. februára 2021 sa do tried vrátia žiaci prvého stupňa základných škôl.

!! Podmienkou návratu detí je negatívny test na koronavírus, ktorým sa rodič preukáže pri nástupe žiaka do školy. Test nemôže byť starší ako sedem dní. Okrem toho rodič prinesie so sebou aj podpísané   Vyhlásenie o bezinfekčnosti žiaka a zároveň  Prehlásenie a súhlas so spracovaním OÚ vzťahujúce sa na rodiča – aktualizované (pdf formát po kliknutí na odkazy).

Ak sú zákonní zástupcovia v karanténe, doma ostáva aj dieťa; rodič to neodkladne nahlási škole na e-mail:  zstrstene@gmail.com

Testovanie bude prebiehať v našej obci termín a čas bude upresnený na stránke obce a prostredníctvom obecného rozhlasu.

Pri akejkoľvek zmene, ktorú v tejto epidemiologickej situácii môže v priebehu najbližších dní oznámiť RÚVZ, budeme informácie hneď aktualizovať.

Aktualizované vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti žiaka a prehlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti so súhlasom so spracovaním osobných údajov si môžete stiahnuť Vyhlásenie – žiak a Zákonný zástupca – Prehlásenie a súhlas so spracovaním OÚ.

Tento obsah bol zaradený v Dištančné vzdelávanie, Školský rok 2020/2021. Zálohujte si trvalý odkaz.