Európske jazyky v našej knižnici

Európske jazyky v našej knižnici : Bonne journée! Pozdravujeme vás z našej školskej knižnice! Nedávno sme ukončili týždeň francúzskeho jazyka. Navštívili sme preslávenú Eiffelovku, zoznámili sa s Malým princom, veľmi nás zaujali dobrodružné romány Julesa Vernea i starobylé francúzske knižky. Virtuálne sme ochutnali “žabožrútsku” kuchyňu, okúpali sa v Atlantickom oceáne. Dokonca sme naživo videli ukážku slávneho francúzskeho šermu. V decembri pre vás pripravujeme týždeň maďarského jazyka. Budeme hovoriť o autorovi jedinečnej Rubikovej kocky, zapojíme sa do Minimajstrovstiev školy v skladaní Rubikovej kocky. Určite sa máte na čo tešiť! 🙂👍

Fotky si môžete pozrieť  TU

Pozri aj Európske jazyky v našej škole.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2020/2021. Zálohujte si trvalý odkaz.