RODIČIA POZOR – OFFICE 365 pre žiakov

Vážení rodičia,

v týchto dňoch na Vaše resp. na žiacke emaily bol doručený potvrdzujúci email o vytvorení účtu vášho dieťaťa v prostredí OFFICE 365.

Žiak týmto získava prístup k aplikáciám a cloudovému úložisku, ktoré môže spúšťať pomocou počítača, tabletu či mobilu. V prípade dištančného vzdelávania bude komunikácia medzi žiakmi a vyučujúcimi prebiehať v tomto prostredí.

Je potrebné žiakovi nastaviť heslo, (Žiakovi ho niekde napísať-žiačka knižka. ) aby sa mohol prihlasovať/pripájať do prostredia v škole a aj inde.

Ak Vám alebo Vášmu dieťaťu  takýto email nebol doručený, kontaktujte, prosím, školu a nahláste  svoj email.

administrátor

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2020/2021. Zálohujte si trvalý odkaz.