Trstenská štafeta 2020

     29. septembra 2020 sme sa opäť postavili na štart Trstenskej štafety. Po druhýkrát sme sa zapojili do Európskeho týždňa športu (23. – 30. september 2020). Všetci sme sa poctivo držali hesla kampane: „#BeActive“ – „#Buď aktívny“ a zdarne dobehli do cieľa, kde na nás čakala odmena.
     Sme radi, že naše pozvanie prijali a do štafety sa zapojili aj miestni škôlkari so svojimi pani učiteľkami. Na štart sa postavili ako prví a fantastickými výkonmi nás motivovali.  
      Na bežeckej trati sa postupne vystriedali škôlkarské RYBKY, ŽABKY, VÁŽKY s pani učiteľkami, školáci od prvého po deviaty ročník, pedagogickí i nepedagogickí zamestnanci našej školy, naši rodičia, štvornohý kamarát Vily a opäť nesklamal ani najmladší bežec.
     454 nôh 227 účastníkov odbehlo úžasných 122 350 fantastických metrov. Odmenou pre všetkých účastníkov bola skvelá atmosféra a sladká jesenná zdravá odmena, za ktorú ďakujeme Školskej jedálni a Obecnému úradu Trstené pri Hornáde.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2020/2021. Zálohujte si trvalý odkaz.