Európske jazyky v našej škole

26 September: The European Day of Languages - Newsroom     Aj v tomto školskom roku si pripomenieme Európsky deň jazykov – 26. september, aj keď netradične.
     V súlade s prísnymi protiepidemiologickými opatreniami sme v školskej knižnici pre žiakov pripravili zábavné aktivity a hry, ktoré ich zavedú do tajov niektorých európskych jazykov a krajín. Nebudú chýbať mapy, vlajky, skladačky a hlavolamy. A samozrejme, zaujímavé a inšpiratívne knižky a príbehy.
     Práve prebieha NEMECKÝ TÝŽDEŇ Vlajka Nemecka – Wikipédia.  Našim žiakom želáme príjemné školské dni!

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2020/2021. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 odpovede na Európske jazyky v našej škole

1. Spätné upozornenie: Európske jazyky v našej škole | Základná škola Trstené pri Hornáde

2. Spätné upozornenie: Európske jazyky v našej knižnici | Základná škola Trstené pri Hornáde

Komentáre sú uzavreté.