Karneval 2020


     Posledný januárový deň sa naša školská telocvičňa premenila na úžasnú karnevalovú párty. V úvode sa nám predstavili všetky masky a veru, bolo sa na čo pozerať. V sprievode tancovali rôzne rozprávkové bytosti: superhrdinovia, rytieri, princezné, veľký čarodejník Harry Potter, indiánka, deduško z Večerníčka, brušná tanečnica, strašidlo ale aj rôzne malé a veľké zvieratká. Nechýbali ani doma vyrábané masky robotov, popcornov rôznych veľkostí, čajového vrecúška a hlavná maska nášho bálu bola práčka Whirlpool, v ktorej statočne tancovala štvrtáčka Bianka Slotová. Po tanečnom kole sme naše masky nenechali dlho oddychovať, čakalo ich ešte jedno prekvapenie – minikoncert našej rodičky Sašky Kešeľovej. Okrem nových tanečných choreografií sme sa naučili aj veselé pesničky o remeslách a našej Zemi. Po karnevale deti dostali polročné vysvedčenie a HURÁ NA PRÁZDNINY!

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2019/2020. Zálohujte si trvalý odkaz.